Survivor Česko & Slovensko
32/100 - 13×

Survivor Česko & Slovensko

Jedinečná výzva o přežití je zde – jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show – Survivor Česko & Slovensko.

Česko | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Nova | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Reality show


Survivor Česko & Slovensko - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sweepy

Tohle je absolutní blivajs. Při sledování tohoto pořadu opravdu trpím. Robinsonův ostrov se nepovedl, zejména kvůli tomu, že díly byly natahovaný, nemělo to tempo, produkce se soustředila na nepodstatné věci. Tak proč to nezopakovat a nezdvojnásobit? Kdyby toto viděla CBS, tak Nově už nikdy neposkytne licenci. Kéž bych mohl dát 0 %. Zároveň tato adaptace hry Survivoru je nezajímavá a zdlouhavá (asi kvůli tomu, aby bylo více dílů). Přijde mi, že spíš je to natočeno jako dokument o bandě různých lidí na ostrově a pojďme sledovat, co dneska budou dělat. Očividně, jestli chcete dělat v Nově nebo v Markíze, tak musíte natahovat díly, cpát kamkoliv nudné konverzace, nesmyslné upoutávky, zpětné záběry, co jsme právě viděli, akorát zpomaleně.

25.1.2022 | 22:38:24
Bobik73737

Hrozná žvanírna … bohužel ani na 3. pokus se česká režie nepoučila z chyb minulých pokusů a stále je opakuje.

2 hodinový díl? … to jako fakt? US verze má běžně 40–45 minut a do této doby se vejde souboj o odměnu a imunitu, v některých řadách i můj neoblíbený ostrov vykoupení, záběry z děje v táborech kmenů a kmenová rada. Děj je tak hrozně utahaný a nudný a nějak mi tam chybí ta atmosféra originálu … česká verze je jak na srazu anonymních alkoholiků, kdy každý sáhodlouze vypráví o svých pocitech.

Po zkouknutí druhého dílu jsem si musel jít pustit 22 let starou 1.serii originálního Survivoru-Borneo … při té hudbě a atmosféře kmenové rady má člověk prostě husí kůži a nemůže se dočkat dalšího dílu. V ČS Survivoru se člověk pouze těší na to kdy už to utrpení konečně skončí.

22.1.2022 | 15:19:14

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama