Survivor Česko & Slovensko
46/100 - 27×

Sledovat

Survivor Česko & Slovensko

Jedinečná výzva o přežití je zde – jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show – Survivor Česko & Slovensko.

Česko | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Nova | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Reality show

Survivor Česko & Slovensko má svého třetího vítěze

Survivor Česko & Slovensko má svého třetího vítěze

Třetí řada Survivor Česko & Slovensko je u konce a v posledním díle z finálové trojice vzešel vítěz, který si odnáší titul Survivora a peněžní výhru 2,5 milionu korun. Komu se to povedlo?

5 0
20.6.2024

Po více než tříměsičním sledování televizní stanice Nova či Voyo se diváci konečně dozvěděli, kdo došel až na samotný konec třetí řady show Survivor Česko & Slovensko. Finálovou trojici tvořili spojenci Martin, Mikýř a Nikola, kteří spolu drželi od toho, co zařídili vyřazení Mártyho. Ve finále se trojice nejprve proti sobě postavila ve výzvě, kterou vyhrál Mikýř a zajistil si tak pro sebe postup před porotu. Následně ale dostal obtížný úkol, neboť si k sobě musel ze zbylé dvojice vybrat jednoho, který jej doplní. Na to doplatil Martin, který se tak stal posledním porotcem. Jak už známe z předchozích řad, finálová dvojka se nejdřív utká v soubojích, které byly stejně jako loni dva, a vítězstvím v nich si dotyčný hráč zajistí hlas navíc pro své vítězství. Mikýř i Nikola vyhráli v jednom souboji, tudíž bylo jasné, že vše závisí už jen na porotě.

(Tato trojice spolu došla ža do finále. Foto: Nova)

A právě ta v 77. den soutěže, čímž se tato série stává nejdéle trvající, rozhodla o tom, že titul vítěze Survivora a výherce odměny 2,5 milionu korun si odnese Mikýř. Ten vyhrál nad Nikolou v celkovém poměru 7:4 (6:3 bez extra hlasů ze soubojů). Hlasy obdržel od porotců, kterými byli Kristina, Tomáš, Pirát, Márty, Yenifer a Bandurko. Martin, Jana a Radek dali své hlasy Nikole. Mikýř již od začátku soutěže patřil mezi favority nejen mezi ostatními soutěžícími, ale i u diváků. Zároveň je Mikýř po Vláďovi a Tomášovi první známou osobností, která česko-slovenský Survivor vyhrála.

(Mikýř se stal třetím vítězem Survivor Česko & Slovensko. Foto: Nova)

Jste spokojeni s výsledkem třetí řady Survivora?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů