Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S35E03: My Kisses are Very Private

S35E03: My Kisses are Very Private

Sedmý až osmý den soutěže. Které dva kmeny porazí poslední kmen, který bude nucen jít na kmenovou radu a tam vyřadit třetího soutěžícího ze hry?

sk
11.10.2017
8 020 000
43 minut

Ráno po kmenové radě se v kmeni Hustlers mluví o budoucnosti kmene. Ryan a Patrick souhlasí, že jako další člen bude muset jít Lauren, jako nejslabší člen, zatímco Ali, Devon a Lauren se baví o Patrickovi a zda je dobré si ho dál ve hře držet, zvláště poté, co přiznal, že nevěří všem členům kmene.

V kmeni Heroes si BenChrissy uvědomují, že oni dva mají rozhodující postavení v kmeni, neboť obě strany (Alan vs. JP a Ashley) potřebují jejich hlasy. JP stále pokračuje s funkcí zásobovače kmene a Ashley se trápí, protože nemůže moc mluvit s JPm, aby nevypadali jako silá dvojce. Ben si uvědomuje, že nemůže věřit ani jednomu z nich a uvažuje, zda neměl Alan pravdu ohledně silného páru.

V táboře kmene Healers se Joe cítí velmi dobře ohledně své pozice – jeho kmen vyhrává a na okraji kmene je Mike, kvůli toho, že Joe všem namluvil, že Mike hledal symbol imunity. Jedinou starost mu dělá Cole, protože ví, že našel imunitu, a protože tráví hodně času s Jessicou. Jessica a Cole si rybaření užívají, protože tak můžou trávit čas jen spolu. Když se vrátí na pláž, tak Cole prozradí Jessice, že Joe má symbol imunity. Také ji ujistil, že je v bezpečné pozici.

Další den v kmeni Hustlers se Patrick vydal hledat symbol imunity. Všimnou si ho při tom i ostatní soukmenovci, ale jemu to nevadí. Ali se o Patricka strachuje, protože s ním chce spolupracovat, ale on se kvůli sobě stává kandidátem na vyřazení. Proto se mu snaží promluvit do duše.

Roark uvařila pro svůj kmen Healers pár brambor. Joe si stěžuje, že nějaké nejsou pořádně uvařené, a tak je vyhazuje. Ostatní jsou na něj proto naštvaní, neboť je raději mohl dát ostatním, kterým tvrdší kousky nevadily. Colovi se nezamlouvá, že má Joe symbol imunity, a proto s Jessicou diskutuje o zaskočení Joea na příští kmenové radě. Jessica s tím souhlasí. Cole poté prozradí Roark a Desi, že má Joe symbol imunity a plán na jeho vyřazení, ale to se nelíbí Jessice, protože ani ještě nevědí, že půjdou na kmenovou radu. Jessica se teď obává, zda Joe nezjistí, že ho chtějí vyřadit, když už o plánu na jeho vyřazení ví tolik lidí.

  • Popis spojené soutěže o odměnu a imunitu: Bude se závodit přes několik překážek. Poté musí kmen shodit z podstavce pomocí pytlíku s pískem několik krychlí. Následně z oněch krychlí musí poskládat vysokou věž tak, aby žádná krychle nespadla. První dva kmeny vahrají imunitu. Navíc se hraje o odměnu. První kmen vyhraje čtyři slepice, druhý kmen získá tucet vajec. Třetí kmen nic nevyhraje a musí jít na kmenovou radu.

Healers mají jednoho člena navíc, tak se Mike soutěže neúčastní. Překážky všichni zvládnou přejít. U shazování krychlí se v kmenech Healers a Heroes střídají dva hráči, jen u kmene Hustlers Patrick nenechá nikoho jej vystřídat. Proto začíná jejich kmen zaostávat. Další kmeny již staví svou věž, když se Patrickovi podaří konečně shodit poslední krychli. Kmen Heroes dostaví svou věž první, a za nimi kmen Healers. Poslední se umístili Hustlers, kteří budou muset vyřadit dalšího člena.

Po návratu z výzvy se Patrick všem omlouvá, že zkazil výzvu. Když se Lauren vzdálí, tak se zbývající členové dohodnou, že vyhodí Lauren. Lauren si ale uvědomuje, že je v nevýhodné pozici. Proto si jde promluvit s Ali ohledně vyřazení Patricka. Ali zvažuje, zda bude nechání si Patricka ve hře pro ni výhodou. Lauren si taky promluví s Ryanem, který se musí poradit o dnešním hlasování s Devonem. Ryan a Devon jsou potěšeni, že chodí všichni za něma a myslí si, že vedou tenhle kmen.

Na kmenové radě Lauren zkritizuje Patricka za to, že nikoho nepustil ke shazování krychlí. Nejdůležitější je, aby kmen držel spolu a vyhrával či prohrával jako jeden kmen, a ne jako show jednoho člověka. Ali se už nechce zabývat minulostí, ale raději by se všichni měli dívat do budoucnosti. Patrick i Lauren souhlasí, že někdo bude dnes večer zaskočen. Ryan je rád, že se vše dnes vyříká, což upevní pouto mezi zbývajícími členy kmene. Po hlasování se ukázalo, že byl ze hry vyřazen Patrick, pro kterého hlasovali všichni ostatní soukmenovci a on jako jediný pro Lauren.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Levu
Patrick
3. vyřazený
16/18
4–1
Den 8
Soko

Zdroj: CBS, Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Donsellf

Patricka je škoda, ale mohl si za to sám. Být v kůži Ali udělám to stejný.

15.10.2017 | 15:50:04
Lazaxter

Vypadl zajímavější hráč. Škoda.

13.10.2017 | 21:39:25

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama