Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S40E14: It All Boils Down to This

S40E14: It All Boils Down to This

Finálová pětka se dostává do závěru soutěže, avšak přidá se k nim ještě šestý hráč z Pokraje vymření, a to ten, jenž vyhraje výzvu. Z této šestice se ale jen tři můžou probojovat až na závěrečnou kmenovou radu, kde z nich zbylí soutěžící vyberou vítěze.

sk
13.5.2020
7 942 000
2 hodiny 8 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Super díl, jen s vítězem nejsem spokojený. Jsem prostě na Tonyho alergický. Já bych dal hlas Michele, protože měla nesnadnou cestu, kdy s ní nikdo nechtěl spolupracovat dlouhodobě, vždy s ní byl někdo jen tak na jedno kolo, ale ten dotyčný nakonec stejně vypadnul, takže se neměla na koho ve hře spolehnout. Myslím, že v této sérii ze sebe vydala úplně všechno, hrála skvělou sociální hru (důkazem je i to, že jí lidi dávali žetony), dokázala vyhrát i nějaké výzvy, měla nějaké výhody, strategicky taky dělala to, co ve své situaci zmohla. Pro mě je z finálové trojky vítězem ona.

webmaster
12.10.2020 | 10:48:21
JK

Taky sem to přál Natali ;) ale Tony je hold borec ! pro mě jsou a budou vždy top hráči Rob a Ozzy ;) ;)

27.9.2020 | 13:15:09
Levascue

Konečně výborná sezóna. A teď k hráčům, budu bodovat jako ve škole – tzn. 1 nejlepší, 5 nejhorší. Tony – 1 Sarah – 1 Michele – 1 Sophie – 2 Adam – 3 Wendell – 3 Yul – 3 Jeremy – 3 Kim – 3(snažila se, ale tady to prostě nešlo, byla mimo dění) Denise – 3 Ben – 4 Ethan – 4 Nick – 4(nic, vůbec nic) Rob – 4(stupidní strategie+ nesmyslné posilování NewSchool aliance v kmeni) Natalie – 4(sorry, crossfit na Edgy neznamená hrát Survivor) Tyson – 4(nic nepředvedl a k tomu jeho finálový hlas, kvůli…burákovému máslu?wtf) Danni – 5 Parvati – 5 Sandra – 5 Amber – 5

Závěrem – jsem rád, že Michele a Sophie předvedly některým natvrdlým divákům, proč oprávněne vyhrály své řady, rovněž příjemná překvapení mi přinesli Adam a Sarah, naopak Parvati a Rob mají své za sebou.

21.6.2020 | 23:39:00
Kirjoittaa

Parádní sezóna.

Natalie se držela neskutečně a kdyby šla do rozdělávání ohně proti Tonymu a vyhrála, tak by měla velkou šanci. Tony hrál bezkonkurenční hru, od začátku si mě získal a naprosto si výhru zasloužil. Kdyby vypadl těsně před finále tak by mě to hodně zamrzelo. Škoda, že Yul vypadl tak brzo, hrál to parádně a je to velký sympaťák.. doufám, že ho ještě někdy uvidíme, rozhodně má co nabídnout.

6.6.2020 | 3:27:18
anMu

Nejtěsnější firemaking challenge co jsme kdy viděli a Tony s přehledem a s prstem v nose vyhrál tuhle sérii. V jeho původní sérii jsem ho moc nemusel. Rozhodně bavil, ale přišel mi až moc agresivní a v Cagayanu jsem fandil Spencerovi, aby ho dostal, takže se rozhodně neřadím mezi jeho skalní fanoušky. Poučil se z vlastních chyb z Game Changers, držel se při zemi a začal hrát na plný koule s perfektním načasováním. Tuhle sérii si mě fakt získal. Strčit do klobouku takovým stylem 19 vítězu v nejtěžší sérii ever, být největší hrozba v pozdní části a přesto nedostat jediný hlas? True King of Survivor. Jak už tady někdo zmínil nejvíc mě mrzí, že Yul nevydržel jednu radu do sloučení on jediný mi přišlo mohl zamíchat kartama a přehrát tonyho. Škoda, že šel tak agresivně po tokenech…

19.5.2020 | 14:54:34
JeyJ

Kdyby Tony nevyhrál tak bych to asi nerozdejchal :D Konečně máme krále

16.5.2020 | 11:49:30
Bodis

EoE se mi zrovna uplně nelibíl, ale dost zasáhl do hry. A nebýt jej, některé své oblibené hráče by jsme viděli pouze pár dilů, takže díky za něj. Tady jde hodně vidět, jak moc je oheň duležitý.Kdyby tu výzvu vyhrála Sarah, myslim si že by to taky vyhrála. Pár sezon jsem se na Survivor nekoukal a jsem rád, že jsem se podíval na tuhle řadu. Jen škoda, že nemohlo být epické finale , tak jak jsme zvyklí :) Hawk

15.5.2020 | 23:05:40
Lazaxter

Super, Tony je jeden z mála mých nejoblíbenějších hráčů a rozhodně vyhrál právem. Byly momenty, kdy už jsem se bál výhry Natalie, což by prostě nebylo správný. Trochu mě mrzí neoriginalita poslední soutěže.

Celkově to byla zatím největší série, co do očekávání a hráčů, ale podle mě ne ta nejlepší. Např. HvV řadím ještě o něco výše. Myslím, že old school hráče už moc v budoucnu neuvidíme a určitě se loučí Rob, Sandra, Parvati, Tyson nebo Ethan.

Příjemně mě překvapil Nick, Michele a nejvíce asi Sarah. Naopak více jsem čekal od Roba, Tysona, Jeremyho a Sandry. Mrzí mě, že se o jedno radu nedostal do sloučení Yul, myslím, že by se dostal daleko.

Do budoucna bych rád viděl i vítěze, na které se tentokrát nedostalo.

Série 8/10, Vítěz 10/10

15.5.2020 | 0:39:41
SaDiablo

přála jsem to natalie, ale tony si to zasloužil. i michelle hrála skvělou hru a bylo vidět, jak byla chválou poroty na ftc dojatá. tahle série mě hodně bavila a je síla, že už je konec.

15.5.2020 | 0:03:28
panslunicko

Tohle vítězství bylo hodně zasloužené. Vlastně jsem tak posledních pět epizod doufal, že se Tonymu podaří nějak dostat až do finálové dvojky/trojky. A podařilo – pak nebylo co řešit. Survivor má už teď i krále. Jeho performance bylo tuhle sérii suverénně jedno z nejlepších v rámci všech sérií. Ovládal úplně všechny aspekty hry, překonal vydírání.. postavil Spy nest.. snažil se i bavit lidi. :-)

Díl sám o sobě byl skvělý, jen škoda reunionu – tady bych na něho byl i zvědavý. Ale samosebou tohle řešení bylo pochopitelné. :-)

14.5.2020 | 21:22:36
1

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama