Survivor (Kdo přežije) S40E13: The Penultimate Step of the War

S40E13: The Penultimate Step of the War

S40E13: The Penultimate Step of the War
cz sk
6.5.2020
1 hodina 25 minut

Thumbnail Play icon

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Z téhle skupiny mě prostě baví už jen Michele. Trošku mi vadí, že všichni si tam naslibují tisíce plánů, akorát ta Michele když se na něčem s někým domluví, tak to chce dotáhnout až do konce a hlasuje podle domluvy. Bohužel to je vždycky s tím, kdo vypadne. Pak se nelze divit, že dostává od ostatních žetony. :)

webmaster
19.8.2020 | 19:44:28
matrika16

Gamplay dobre, Tony zůstává, což nechápu já být tam, tak jdu po něm jako první. Díl slabší, čekal jsem že Fight Back bude na konci, to posunutí do dalšího dílu mne přijde nešťastné :(

7.5.2020 | 12:57:43
panslunicko

Čekal jsem od tohoto dílu trochu více. Výzvy mě moc nechytly, gameplay aji průběžné úvahy dobré, byť možná trochu chaoticky nastříhané. Oproti jiným sériím však stále na úrovni, proto nemůžu hodnotit níže než kvalitních 80%. Jedna věc mě fascinuje – že se o Tonym mezi hráči na hlavním ostrově (mimo Denise, kterou ještě k tomu dokonce slyšel, což nakonec přes zprofanovanost spysheck/nest etc. bude možná mít velký význam) moc nemluví nahlas jako o hrozbě. Byť evidentně porota to vidí jinak. Asi hraje vážně dobře; byť tenhle díl nebyl tolik vidět.. Na finále se však vážně těším, skoro až uvažuju jak si zajistit CBS živě.. :)

7.5.2020 | 9:47:16
F[3]rny

No na to, že měl celej díl skoro hodinu a půl tak jako nic moc… :/

7.5.2020 | 9:32:43

Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 103×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Stav překladu

Epizoda S40E14: It All Boils Down to This

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci