Survivor (Kdo přežije) Michele Fitzgerald

Michele Fitzgerald

Michele Fitzgerald

Soutěžící třicáté druhé série. Pracuje jako barmanka. Je členkou původního kmene Gondol.

Sezóny 1
2016 - 2016

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Michele Fitzgerald

Kmeny: Gondol (žlutý, Beauty) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)


Umístění: 1/18 (39 dní, vítězka série)

Věk: 24

Bydliště: Freehold, New Jersey

Zaměstnání: barmanka

Zájmy: cestování, četba a horolezectví

Jak se popisuje: výstřední, charismatická a dobrodružná

Osobní úspěch: Můj čas strávený u Rock the Earth, kde jsem spolupracovala na turné s kapelami, které získávaly peníze na řešení problémů s životním prostředím. Mohla jsem tak cestovat, poslouchat skvělou muziku a vzdělávat lidi o důležitých problémech.

Co ji vytáčí: předražený alkohol, lidé narušující osobní prostor a namyšlenci

Co ji inspiruje: Harry Potter. Vybral si odvahu, i když čelil temnotě a nepřízním. Vážím si každého, kdo překonává překážky, aniž by se litoval, že mu osud nepřál. A navíc ta magie.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: deník, knihu Harry Potter, sestru

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Parvati. Uměla číst v lidech a vytvořila si aliance, ve kterých nebyla tak na očích. Využila většinu šancí, nikdy nemlčela, aby se dostala dál, a dominovala v soutěžích.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Jsem závislá na dobrodružství a chci se dostat z komfortní zóny, ale hlavně chci vyhrát. Tady jde o prachy, zlato! Moje auto se začne třást, když jedu rychleji než 80 km/h, takže si musím nutně koupit nové auto místo té rachotiny.

Proč si myslí, že zvládne hru: Díky svému optimismu. Nedovolím, aby mi cokoliv zkazilo náladu. Nadšení je nakažlivé, takže můj přístup bude udávat náladu v táboře. Možná jsem jen holka z Jersey, ale nenechte se tím oklamat. Nemám problém přitvrdit!

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Viděla jsem všechny řady, takže vím, co udělat, abych byla ve hře úspěšná. Mé charisma mi pomůže vybudovat silné vztahy a budu tak moci vést alianci, aniž by mě vnímali jako agresivní hráčku. Mé sociální vědomí mi pomůže porozumět a využít silné a slabé stránky ostatních lidí a jejich motivy ke svému prospěchu. Nebudu hrát někde v pozadí. Chci dělat velké a tvrdé kroky, které mě ve hře dostanou dál, a navíc se u toho bavit.

Zajímavosti:

  • Michele a její spoluhráč Nick jsou soutěžícími, kteří přežili v soutěži nejdéle, aniž by museli jít na kmenovou radu, a to přesně 22 dní. Michele je i prvním vítězem, který nebyl na kmenové radě před sloučením.
  • Michele je soutěžícím, který byl celkově na nejméně kmenových radách, a to celkem na šesti.
  • Michele je prvním soutěžícím, který měl možnost vyřadit člena poroty (díky své výhodě, kterou získala při vítězství závěrečné výzvy).

Zdroj: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nová série

S39 – Island of the Idols

Premiéra: 25. 9. 2019
Počet soutěžících: 20 + 2 mentoři

PROFIL SÉRIE
SOUTĚŽÍCÍ
UPOUTÁVKA

Oblíbení soutěžící S38

Reklama

Intro S38

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové