Survivor (Kdo přežije) Michele Fitzgerald

Michele Fitzgerald

Michele Fitzgerald

Soutěžící třicáté druhé a čtyřicáté série. Pracuje jako manažerka rozvoje podnikání. Je členkou původních kmenů Gondol a Sele.

Sezóny 2
2016 - 2020

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Michele Fitzgerald

Datum narození: 5. května 1990


Věk: 24

Bydliště: Freehold, New Jersey

Zaměstnání: barmanka

Zájmy: Cestování, četba a horolezectví.

Tři slova, která tě vystihují? Výstřední, charismatická a dobrodružná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Můj čas strávený u Rock the Earth, kde jsem spolupracovala na turné s kapelami, které získávaly peníze na řešení problémů s životním prostředím. Mohla jsem tak cestovat, poslouchat skvělou muziku a vzdělávat lidi o důležitých problémech.

Co tě vytáčí? Předražený alkohol, lidé narušující osobní prostor a namyšlenci.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Harry Potter. Vybral si odvahu, i když čelil temnotě a nepřízním. Vážím si každého, kdo překonává překážky, aniž by se litoval, že mu osud nepřál. A navíc ta magie.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Deník, knihu Harry Potter, sestru.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Parvati. Uměla číst v lidech a vytvořila si aliance, ve kterých nebyla tak na očích. Využila většinu šancí, nikdy nemlčela, aby se dostala dál, a dominovala v soutěžích.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Jsem závislá na dobrodružství a chci se dostat z komfortní zóny, ale hlavně chci vyhrát. Tady jde o prachy, zlato! Moje auto se začne třást, když jedu rychleji než 80 km/h, takže si musím nutně koupit nové auto místo té rachotiny.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Díky svému optimismu. Nedovolím, aby mi cokoliv zkazilo náladu. Nadšení je nakažlivé, takže můj přístup bude udávat náladu v táboře. Možná jsem jen holka z Jersey, ale nenechte se tím oklamat. Nemám problém přitvrdit!

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Viděla jsem všechny řady, takže vím, co udělat, abych byla ve hře úspěšná. Mé charisma mi pomůže vybudovat silné vztahy a budu tak moci vést alianci, aniž by mě vnímali jako agresivní hráčku. Mé sociální vědomí mi pomůže porozumět a využít silné a slabé stránky ostatních lidí a jejich motivy ke svému prospěchu. Nebudu hrát někde v pozadí. Chci dělat velké a tvrdé kroky, které mě ve hře dostanou dál, a navíc se u toho bavit.

Hra:

 • Kmeny: Gondol (žlutý, Beauty) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)
 • Umístění: 1/18 (39 dní, vítězka série)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk:

Bydliště:

Zaměstnání:

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začal sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

 • Kmeny: Sele (modrý)
 • Umístění: ?/20 (? dní)

Zajímavosti:

Rekordy:

 • Michele, její spoluhráč Nick a Chris Noble jsou soutěžícími, kteří přežili v soutěži nejdéle, aniž by museli jít na kmenovou radu, a to přesně 22 dní. Michele je z nich jediná, která nebyla vyřazena na své první radě.
 • Michele je i prvním vítězem, který nebyl na kmenové radě před sloučením.
 • Michele je soutěžícím, který byl celkově na nejméně kmenových radách, a to celkem na šesti.
 • Michele je ženskou vítězkou, která byla vystavena nejméně šancím na vyřazení, a to pouze čtyřikrát. Méně šancí měl jen Tom Westman.
 • Michele si zajistila místo na závěrečné kmenové radě dřív než jakýkoliv jiný soutěžící v historii, a to už 37. den po výhře v soutěži o imunitu. Yul Kwon, Aubry Bracco a Tai Trang si také svá místa zajistili 37. den, ale až po kmenové radě.
 • Michele je prvním soutěžícím, který měl možnost vyřadit člena poroty (díky své výhodě, kterou získala při vítězství závěrečné výzvy).
 • Michele a Natalie jsou dvě vítězky, které mají na svém kontě nejvíc vyhraných soutěží (individuální i kmenové), a to celkem 13. Překonávají je jen tři mužští vítězové, a to Bob Crowley (14), Mike Holloway (14) a Tom Westman (17).

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nic extra. Možná nenabalovala jako Parvati, ale to její chování a tak vůbec se mi nelíbí. Měl jsem ji jako litovat že chtěla zkusit černý klacek a potom jí to chudince nevyšlo? Ne díky.

4.10.2020 | 23:58:39
Levascue

Obrovsky a neprávem „hejtěná“ vítězka, která jasně ve 40.sezóně ukázala, proč svoji původní řadu vyhrála. Nebýt toho, že se rada bála štěpení hlasů, skončila by dokonce ještě lépe. Herně třetí nejlepší hráčka 40. sezóny, lepší byl už jen Tony a Sarah.(ta Nataie ve finále je fakt ostuda)

@anMu – podepíšeš si i teď pod svůj výrok k Michele, že je jen střelivo? Asi ne, viď? ;)

7.6.2020 | 10:02:18
JeyJ

No na rozdíl od jiných „nedoceněných“ vítězů se mi zdá, že u ní by to nemuselo být úplně mimo. Dlouho jsem zastával Aubry, ale začíná to vypadat, že Michelle přece jen bude lepší než to v její sérii vypadalo.

8.3.2020 | 8:17:50
anMu

Další z řady velice zapomenutelných vítězu. Chápu, že do winners série museli někoho vybrat i jako „střelivo“.

13.2.2020 | 21:39:00

Stav překladu

Epizoda S40E00: Survivor at 40: Greatest Moments and Players

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci