Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 109×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Michele Fitzgerald

Michele Fitzgerald

Soutěžící třicáté druhé a čtyřicáté série. Pracuje jako manažerka rozvoje podnikání. Je členkou původních kmenů Gondol a Sele.

Sezóny 2
2016 - 2020

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Michele Fitzgerald

Datum narození: 5. května 1990

Věk: 24

Bydliště: Freehold, New Jersey

Zaměstnání: barmanka

Zájmy: Cestování, četba a horolezectví.

Tři slova, která tě vystihují? Výstřední, charismatická a dobrodružná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Můj čas strávený u Rock the Earth, kde jsem spolupracovala na turné s kapelami, které získávaly peníze na řešení problémů s životním prostředím. Mohla jsem tak cestovat, poslouchat skvělou muziku a vzdělávat lidi o důležitých problémech.

Co tě vytáčí? Předražený alkohol, lidé narušující osobní prostor a namyšlenci.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Harry Potter. Vybral si odvahu, i když čelil temnotě a nepřízním. Vážím si každého, kdo překonává překážky, aniž by se litoval, že mu osud nepřál. A navíc ta magie.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Deník, knihu Harry Potter, sestru.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Parvati. Uměla číst v lidech a vytvořila si aliance, ve kterých nebyla tak na očích. Využila většinu šancí, nikdy nemlčela, aby se dostala dál, a dominovala v soutěžích.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Jsem závislá na dobrodružství a chci se dostat z komfortní zóny, ale hlavně chci vyhrát. Tady jde o prachy, zlato! Moje auto se začne třást, když jedu rychleji než 80 km/h, takže si musím nutně koupit nové auto místo té rachotiny.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Díky svému optimismu. Nedovolím, aby mi cokoliv zkazilo náladu. Nadšení je nakažlivé, takže můj přístup bude udávat náladu v táboře. Možná jsem jen holka z Jersey, ale nenechte se tím oklamat. Nemám problém přitvrdit!

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Viděla jsem všechny řady, takže vím, co udělat, abych byla ve hře úspěšná. Mé charisma mi pomůže vybudovat silné vztahy a budu tak moci vést alianci, aniž by mě vnímali jako agresivní hráčku. Mé sociální vědomí mi pomůže porozumět a využít silné a slabé stránky ostatních lidí a jejich motivy ke svému prospěchu. Nebudu hrát někde v pozadí. Chci dělat velké a tvrdé kroky, které mě ve hře dostanou dál, a navíc se u toho bavit.

Hra:

 • Kmeny: Gondol (žlutý, Beauty) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)
 • Umístění: 1/18 (39 dní, vítězka série)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 29

Bydliště: Hoboken, New Jersey

Zaměstnání: manažerka obchodního rozvoje

Zájmy: Zbožňuju cestování a deskové hry.

Co tě vytáčí? Lidé, kteří jedí páchnoucí jídla v letadle, když mi někdo narušuje osobní prostor, a špatné martini.

Tři slova, která tě vystihují? Odvážná, zábavná a nezávislá.

Kdo tě v životě inspiruje? Každý den mě inspiruje má rodina. Jsou to ti nejohleduplnější a nejláskyplnější lidé, jaké jsem kdy potkala. Vždycky mě podporují v tom, abych byla ještě lepší.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Od první série, když mi bylo 10 let.

Sleduješ tuto show stále? Rozhodně ano! Dle mého zcela nezaujatého názoru je to ten nejlepší televizní pořad na světě.

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu? S rodinou jsme se vždycky dívali společně, takže je to dost sentimentální. Díky své účasti jsem se také mohla zapojit do survivorské komunity a mám to štěstí, že můžu spoustu ostatních trosečníků považovat za přátele.

Jak ti Survivor změnil život? Výhra v Survivoru mi dodala sebevědomí, že dokážu cokoliv, co si vezmu do hlavy. Nevyhrála jsem proto, že bych byla nejchytřejší nebo nejsilnější – vyhrála jsem, protože jsem byla sama sebou. Uvědomit si tohle ve 24 letech mi výrazně pomohlo v tom, jak se teď stavím k životním výzvám.

Co pro tebe znamená být součástí tohoto 20letého televizního odkazu? Jako superfanynka se cítím neuvěřitelně poctěná, že jsem malou součástí tak obrovských dějin. Vyhrát svou první sérii bylo neskutečné. A teď se vrátím do hry s vítězi, které obdivuju… Musím se štípnout.

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii? Myslím si, že nebudu hrát o moc jinak. Ve své první sérii jsem se naučila, že se dokážu v klidu přizpůsobit proměnlivým okolnostem, a to je v této hře plné paranoii opravdu cenné. Jelikož mám dobrou sociální hru, spolehnu se na ni i tentokrát a navážu co nejvíce osobních vztahů. Tentokrát bych chtěla podniknout nějaké velké a zábavné tahy, ale musím je udělat chytře, ne jen proto, abych co nejvíc šokovala. Nejdůležitější je pro mě však to, abych na finálové kmenové radě měla přesvědčivý příběh. V poslední době Survivor většinou vyhrávají silní a sebevědomí muži, tak chci dokázat, že si titul Posledního přeživšího zaslouží i jiný přístup. V této sérii budou všichni pod tlakem, protože chtějí dokázat, že jsou nejlepší hráči, takže očekávám pořádný spektákl a spoustu velkých tahů.

Hra:

 • Kmeny: Sele (modrý) → Sele (modrý) → Koru (sloučený kmen, černý)
 • Umístění: 3/20 (39 dní)

Videa:

Zajímavosti:

Rekordy:

 • Michele, její spoluhráč Nick a Chris Noble jsou soutěžícími, kteří přežili v soutěži nejdéle, aniž by museli jít na kmenovou radu, a to přesně 22 dní. Michele je z nich jediná, která nebyla vyřazena na své první radě.
 • Michele je i prvním vítězem, který nebyl na kmenové radě před sloučením.
 • Michele je soutěžícím, který byl celkově na nejméně kmenových radách, a to celkem na šesti.
 • Michele je ženskou vítězkou, která byla vystavena nejméně šancím na vyřazení, a to pouze čtyřikrát. Méně šancí měl jen Tom Westman.
 • Michele si zajistila místo na závěrečné kmenové radě dřív než jakýkoliv jiný soutěžící v historii, a to už 37. den po výhře v soutěži o imunitu. Yul Kwon, Aubry Bracco a Tai Trang si také svá místa zajistili 37. den, ale až po kmenové radě.
 • Michele je prvním soutěžícím, který měl možnost vyřadit člena poroty (díky své výhodě, kterou získala při vítězství závěrečné výzvy).
 • Michele a Natalie jsou dvě vítězky, které mají na svém kontě nejvíc vyhraných soutěží (individuální i kmenové), a to celkem 13. Překonávají je jen tři mužští vítězové, a to Bob Crowley (14), Mike Holloway (14) a Tom Westman (17).

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mcnakladak

Musím říct že si výhru zasloužila, její sociální hra byla skvělá a víceméně jsem jí výhru přál a byl jsem spokojený když vyhrála. Co se týče 40. série tak mě jen utvrdila v tom že opravdu ví jak se tahle hra má hrát

1.4.2021 | 16:14:36
S.T.A.L.K.E.R.

Nic extra. Možná nenabalovala jako Parvati, ale to její chování a tak vůbec se mi nelíbí. Měl jsem ji jako litovat že chtěla zkusit černý klacek a potom jí to chudince nevyšlo? Ne díky.

4.10.2020 | 23:58:39
Levascue

Obrovsky a neprávem „hejtěná“ vítězka, která jasně ve 40.sezóně ukázala, proč svoji původní řadu vyhrála. Nebýt toho, že se rada bála štěpení hlasů, skončila by dokonce ještě lépe. Herně třetí nejlepší hráčka 40. sezóny, lepší byl už jen Tony a Sarah.(ta Nataie ve finále je fakt ostuda)

@anMu – podepíšeš si i teď pod svůj výrok k Michele, že je jen střelivo? Asi ne, viď? ;)

7.6.2020 | 10:02:18
JeyJ

No na rozdíl od jiných „nedoceněných“ vítězů se mi zdá, že u ní by to nemuselo být úplně mimo. Dlouho jsem zastával Aubry, ale začíná to vypadat, že Michelle přece jen bude lepší než to v její sérii vypadalo.

8.3.2020 | 8:17:50
anMu

Další z řady velice zapomenutelných vítězu. Chápu, že do winners série museli někoho vybrat i jako „střelivo“.

13.2.2020 | 21:39:00

Stav překladu

Epizoda S45E13: Living the Survivor Dream

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama