Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Yul Kwon

Yul Kwon

Soutěžící třinácté a čtyřicáté série, který aktuálně pracuje v produktovém managementu. Je členem původních kmenů Puka Puka a Dakal.

Sezóny 2
2006 - 2020

13. SÉRIE – COOK ISLANDS

Celé jméno: Yul Kwon

Datum narození: 14. února 1975

Věk: 31

Bydliště: San Mateo, Kalifornie

Zaměstnání: managementový konzultant

Životopis: Yul se narodil v newyorském Queensu rodičům, kteří emigrovali z Jižní Koreje. Když mu bylo šest let, rodina se přestěhovala do Concordu v Kalifornii. Chodil na Northgateskou střední ve Walnut Creek, kde hrál vodní pólo a odpromoval jako nejlepší student v ročníku. Získal bakalářský titul z oboru zabývající se teoretickou počítačovou vědou na Stanfordské univerzitě, během toho chodil i do námořnické školy a byl v bratrstvu Phi Beta Kappa. Doktorský titul z práv získal na Yaleu, kde působil i v právnickém časopisu. Ve své kariéře působil v mnoha oborech spjatých s právy, obchodem a technologiemi. Pracoval pro různé právnické firmy a dokonce i jako notář u soudu. Také pracoval jako legislativní posila senátora Josepha Liebermana ve Washingtonu, D.C.. Po letech se rozhodl změnit svou kariéru a začal pracovat v managementovém poradenství ve firmě McKinsey. Poté chvíli působil u Googlu ve skupině řešící obchodní strategie a následně se vrátil k poradenství. Když jeho kamarádovi byla diagnostikována leukémie, snažil se sehnat dárce kostní dřeně, ale nepodařilo se mu to a kamarád nemoci podlehl. Proto začal vytvářet povědomí o nedostatku dárců kostní dřeně z minoritních skupin v USA.

Zájmy: Politika, boxování, bojová umění, dobrovolnické práce s dětmi.

Jak se popisuje? Idealistický, soucitný a ambiciózní.

Hra:

 • Kmeny: Puka Puka (zelený, Asijští Američané) → Aitutaki (červený) → Aitutaki (červený) → Aitutonga (černý, sloučený kmen)
 • Umístění: 1/20 (39 dní, vítěz)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 44

Bydliště: Los Altos, Kalifornie

Zaměstnání: produktový manažer

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začal sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

 • Kmeny: Dakal (červený)
 • Umístění: ?/20 (? dní)

Zajímavosti:

 • Yul by v období let 2006/07 zvolen magazínem People jako nejvíc sexy muž světa.
 • V roce 2009 se Yul oženil s Taiwano-Američankou. Seznámili se díky Yulově spoluhráči Bradu Viratovi a mají spolu dvě dcery.
 • Yul během let 2013–18 pracoval u Facebooku, kde byl v čele programu ochrany soukromí.

Rekordy:

 • Yul je první vítěz, který došel do 39. dne se skrytým symbolem imunity v kapse. Po něm to dokázali ještě Russell Hantz, Coach Wade, Kim Spradlin a Tony Vlachos.
 • Yul je první Asijský Američan, který se dostal na závěrečnou kmenovou radu.
 • Yul je prvním vítězem, který na závěrečné kmenové radě porazil dva soutěžící, neboť to bylo poprvé, kdy před porotou seděli tři soutěžící.
 • Yul je jedním ze dvou Asijských Američanů, kteří vyhráli Survivora. Druhým je Natalie Anderson.

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
StydiaShipper

yul

8.7.2022 | 20:31:08
Levascue

Zdejší hodnocení mě někdy hodně baví – „Dobry fyzicky, ale strategicky a uz je na tom hur“. Ale no tak, Yul je jeden z největších strategických mastermindů Survivora a nebýt toho, že si pustil pusu na špacír ohledně tokenů, věřím, že by dal Tonymu a Sarah hodně tvrdý boj.

22.6.2020 | 21:42:16
Lan

Dobry fyzicky, ale strategicky a uz je na tom hur

19.4.2020 | 12:00:10
Annie2809

Velmi dobrý hráč.

26.3.2020 | 14:54:04
JeyJ

Doufám že vyhraje.

7.3.2020 | 16:48:07
anMu

Jeden z mála poctivých a zároveň strategických vítězů. Dokázal hrát hru tvrdě a přitom čestně, nejde nepřát mu výhru. Když si vzpomenu co dokázal udělat když byl 4v8 v Cook Islands. Kompletně rozložil druhý kmen, který byl v obrovské početní výhodě po sloučení a dokázal svojí 4 protlačit až na konec a hlavně dokázal vyhrát o hlas na FTC proti Ozzymu, jen kvůli jeho perfektnímu jury managmentu. Jeden z nejlepších co hru kdy hráli a za mě all time favorite :).

13.2.2020 | 20:58:50

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama