Survivor (Kdo přežije) Kim Spradlin-Wolfe

Kim Spradlin-Wolfe

Kim Spradlin-Wolfe

Soutěžící dvacáté čtvrté a čtyřicáté série, která je aktuálně interiérovou designérkou. Je členkou původních kmenů Salani a Dakal.

Sezóny 2
2012 - 2020

24. SÉRIE – ONE WORLD

Celé jméno: Kimberly Brooke Spradlin

Datum narození: 30. ledna 1983


Věk: 28

Bydliště: San Antonio, Texas

Zaměstnání: majitelka svatebního salonu

Zájmy: Plážový volejbal, četba a trávení času s fajn lidma

Tři slova, která tě vystihují? Vášnivá, vřela a chytrá.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Že jsem vždy pro každé dobrodrůžo. Ve 26 letech jsem si otevřela vlastní podnik, také jsem pracovala jako průvodce raftingu na divoké řece, žila jsem v sirotčinci v Thajsku… Jo, a taky dokážu během 5 minut známosti poznat, jakým zvířetem by dotyčný člověk byl.

Co tě vytáčí? Retardéry; trapný humor; lidé, kteří troubí ne proto, aby někoho varovali, ale aby mu vynadali a také opravdu hrozné svatební šaty (není důvod si takové šaty na sebe brát).

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj táta. Je na něm něco tak skvělého, že to k němu přitahuje ostatní lidi. Dává všemu pocit jedinečnosti – výletům, filmům, obědům v Subwayi a i mně. Nikdy se ničeho nebojí a je naprosto zábavný. A také dává ty nejlepší a také nejlépe načasované povzbuzující proslovy.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Jsem asi jako Stephanie ze série Palau, protože je naprosto hustá. Má velkou vůli a odhodlání. Taky jsem jako Elisabeth Hasselbeck, protože byla přátelská a zároveň soutěživá a ještě jako Amanda, protože je taky vysoká.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Kvůli tomu vzrušení, opravdu! Abych vyšla ze své malé komfortní zóny a otestovala sama sebe. A abych si dokázala, že si v této hře budu vést tak dobře, jak jsem si to vždycky myslela.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Protože mám mentální odolnost, dokážu si omotat lidi kolem sebe (hlavně holky) a lidé občas podceňují mou zákeřnost.

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Věřím, že se všemi lidmi by se mělo jednat s úctou a respektem. Proč tedy vyhazovat někoho, kdo vás respektuje?

Hra:

 • Kmeny: Salani (modrý, ženy) → Salani (modrý) → Tikiano (černý, sloučený kmen)
 • Umístění: 1/18 (39 dní, vítězka)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Celé jméno: Kimberly Brooke Spradlin-Wolfe

Věk: 36

Bydliště: San Antonio, Texas

Zaměstnání: bytová architektka

Zájmy: Nákup a prodej starožitností, renovace domů, hraní si s dětmi a uklízení po nich.

Co tě vytáčí? Lidi, co mi při rozhovoru zírají na jinou část obličeje než oči, agresivní řidiči a neustálé vybírání špíny zpod nehtů.

Tři slova, která tě vystihují? Přirozená, odhodlaná a houževnatá.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Ve čtvrťáku na střední, v roce 2001.

Sleduješ tuto show stále? Ano!

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu? Tenhle pořad moc rádi sledujeme už od začátku, takže bylo ještě lepší zažít ho na vlastní kůži. Je to pro nás všechny nádherná vzpomínka.

Jak ti Survivor změnil život? Potřebovala jsem zresetovat svou vlastní sebedůvěru a celý život obecně. Survivor přišel ve správný čas – věřím tomu, že změnil mou životní dráhu.

Co pro tebe znamená být součástí tohoto 20letého televizního odkazu? Survivor už se mi tolik začlenil do života, že na to někdy zapomínám a beru ho jako samozřejmost. Jsem vděčná za všechnu tu zábavu, která z toho plyne.

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii? Můj život se za posledních sedm let nesmírně změnil. Při první hře mi bylo 28 let a byla jsem čerstvě nezadaná, tak jsem ocenila možnost uniknout ze všedního života a zažít dobrodružství v Survivoru. Od té doby jsem se vdala a měla tři děti tak rychle za sebou, jak to bylo jen možné. To možná kompletně změní můj způsob hry, ale ještě si nejsem jistá, jak přesně. Mám v plánu brát tuto sérii jako úplně nový a odlišný zážitek od té předchozí!

Hra:

 • Kmeny: Dakal (červený) → Dakal (červený) → Koru (černý)
 • Umístění: 8/20 (29 dní) → 9/20 (35 dní)

Videa:

Zajímavosti:

 • Kim ve 24. sérii vyhrála cenu fanoušků a získala tak navíc 100 tisíc dolarů. Takhle se to podařilo ještě Bobu Crowleymu (Gabon), J.T. Thomasovi (Tocantins) a Robu Marianovi (Redemption Island).
 • Kim se v roce 2013 provdala za Bryana Wolfea v Cabo v Mexiku. V současnosti spolu mají tři děti.
 • Kim byla v roce 2013 omylem zatčena; ve vězení strávila 8 hodin. Šla si na dopravní inspektorát změnit své příjmení a když zde její jméno projeli systémem, vyskočilo jim, že je na ni vydán zatykač za nezaplacené šeky. Nakonec se však ukázalo, že byl zatykač vydán na jinou Kimberly, která má narozeniny ve stejný den jako naše Kim.
 • Kim byla v roce 2013 přidána do survivorské Síně slávy.

Rekordy:

 • Kim patří k ženám, které vyhrály nejvíc individuálních imunit v jedné sérii. Dalšími jsou Kelly Wiglesworth, Jenna Morasca a Chrissy Hofbeck. Všechny vyhrály 4 individuální imunity.
 • Kim je první žena a čtvrtá z pěti soutěžících, kteří došli do 39. dne se skrytým symbolem imunity v kapse. Před ní to dokázali Yul Kwon, Russell Hantz a Coach Wade, po ní ještě Tony Vlachos.
 • Kim, Natalie White a Sarah Lacina jsou ženské vítězky, které od poroty získaly nejvíce hlasů. Všechny jich obdržely sedm.
 • Kim je první vítěz, který našel skrytý symbol imunity bez nápovědy.

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS

Za překlad informací k 40. sérii děkuji ItalianManiac ze stránky Reality-show.eu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anMu

Slabší vítězka, její sérii bych popsal „mezi slepými jednooký králem“.

13.2.2020 | 21:02:23
tominotomino

Po Parvati moje druhá oblíbenkyně.

webmaster
13.2.2020 | 12:03:10

Stav překladu

Epizoda S40E00: Survivor at 40: Greatest Moments and Players

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci