Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Denise Stapley

Denise Stapley

Soutěžící dvacáté páté a čtyřicáté série, která je sexuální terapeutkou. Je členkou původních kmenů Matsing a Sele.

Sezóny 2
2012 - 2020

25. SÉRIE – PHILIPPINES

Celé jméno: Denise Marie McCormick Stapley

Datum narození: 1. ledna 1971

Věk: 41

Bydliště: Cedar Rapids, Iowa

Zaměstnání: sexuální terapeutka

Zájmy: Triatlon, četba, hraní si a lelkování s mými dětmi.

Tři slova, která tě vystihují? Odhodlaná, energická a ztřeštěná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem se rozhodla opustit bezpečí a stabilitu své předešlé práce, abych rozjela vlastní byznys. Dalo to spoustu příprav a plánování, aby to celé proběhlo co nejlehčeji a úspěšně. Také jsem tím musela riskovat své finanční zajištění, což chtělo velkou kuráž.

Co tě vytáčí? Nejvíce mě vytáčí lenost a lidé, kteří očekávají, že změna nastane, aniž by se nějak museli snažit. Život je takový, jaký si ho uděláte, lidi… snažte se!

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? V tuhle chvíli mám ve svém životě potíž najít si svého hrdinu. Ale mým hrdinou je ten, kdo si jde za svými tužbami.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Sportovní podprsenku, baseballovou čepici nebo durag, fotku mého manžela a dětí.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Mám ráda Stephanie ze série Palau. Má velkou vůli a odhodlání. To pohání i mě.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Věřte tomu nebo ne, ale kvůli té zkušenosti.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? V práci musím být schopná se angažovat a napojit na vlnu mých klientů. Také jsem pilná včelka, která bude hledat způsoby, jak zajisti, aby život v táboře probíhal hladce.

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Mám práci, která vyžaduje mít schopnost přimět lidi, aby sdělili své niterní pocity a osobní informace a získat si jejich důvěru, aby věděli, že všechno, co řeknou, bude důvěrné. V Survivoru je potřeba stejných schopností a upřímně, jsem v tom dobrá. Mým motem v byznyse, životě a nyní i v Survivoru je „jdi na to lehce a chytře.“

Hra:

 • Kmeny: Matsing (modrý) → Kalabaw (červený) → Dangrayne (černý, sloučený kmen)
 • Umístění: 1/20 (39 dní, vítězka)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 48

Bydliště: Marion, Iowa

Zaměstnání: terapeutka (licencovaná poradkyně duševního zdraví a sexuální terapeutka certifikovaná u AASECT)

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začala sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

 • Kmeny: Sele (modrý)
 • Umístění: ?/20 (? dní)

Zajímavosti:

 • Denise v roce 2013 získala cenu EVOLVE od Amerických ateistů za reprezentaci agnostiků a ateistů v reality show.

Rekordy:

 • Denise je jediným soutěžícím, který se do oficiálního sloučení dostal za situace, že jeho kmen nikdy nevyhrál kmenovou imunitu a byl tak na každé kmenové radě. Stejným případem si prošla i Stephenie LaGrossa v sérii Palau, avšak tam nedošlo k oficiálnímu sloučení, jelikož byla jako poslední ze svého kmene spojena s druhým kmenem.
 • Denise je i jediným soutěžícím, který ve své sérii navštívil každou kmenovou radu (v jejím případě 15 kmenovek), a to včetně závěrečné kmenové rady. Je tak i jediným soutěžícím, který viděl všechna vyřazení (a také jedno opuštění hry) svých protivníků.
 • Denise však není sama, kdo byl na 15 kmenových radách během jedné série. Stejného počtu se dočkali i soutěžící Mick Trimming, Natalie White a Russell Hantz v sérii Samoa, Spencer Bledsoe v sérii Cambodia, Ken McNickle v sérii Milleanials vs. Gen X a Rick Devens a Lauren O'Connell v sérii Edge of Extinction.
 • Denise je jedním ze tří hráčů, kteří úspěšně vyřadili všechny své soukmenovce z původního kmene. Dalšími jsou John Cochran (South Pacific) a Cydney Gillon (Kaôh Rōng). Denise je z nich ale jediná, která k tomu nepotřebovala opětovné hlasování z důvodu remízy.
 • Denise je třetí nováček v sérii, který porazil ve finále navrátilce. Předešlými jsou Danni Boatwright a Sophie Clarke. Navíc jsou všechny tři ženy a všechny od poroty získaly 6 hlasů.
 • Denise je ve svých 41 letech druhým nejstarším vítězem. Nejstarším je Bob Crowley. To z ní dělá nejstarší ženskou vítězku.
 • Denise je nejmenším vítězem co se týče výšky.

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Tuhle nejde hodnotit níže. To, co provedla Sandře, by patřilo do TOP 3 nejúžasnější věci v historii Survivor. Bože, jak já se lámal smíchy. :D

4.10.2020 | 23:45:26
Annie2809

Čest, nikdy bych do ní neřekla, že může být tak dobrá strategická hráčka.

26.3.2020 | 14:55:49

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama