Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Cydney Gillon

Cydney Gillon

Soutěžící třicáté druhé série. Živí se kulturistikou. Je členkou původního kmene To Tang.

Sezóny 1
2016 - 2016

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Cydney Gillon

Kmeny: To Tang (červený, Brawn) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)


Umístění: 4/18 (37 dní, člen poroty)

Věk: 23

Bydliště: Douglasville, Georgia

Zaměstnání: kulturistka

Zájmy: sprintování, posilování a spánek

Jak se popisuje: tvrdohlavá, energická a disciplinovaná

Osobní úspěch: Nejvíc jsem pyšná na to, že jsem získala průkaz profesionální kulturistky od Mezinárodní federace kulturistiky a fitness při účasti na National Physique Committee v roce 2012. Byla jsem v té době studentem prvního ročníku na Pensylvánské univerzitě a zrovna jsem oslavila dvacáté narozeniny. Abych si splnila tenhle sen, musela jsem trénovat třikrát denně, a to nepočítám běhání.

Co ji vytáčí: nesnesitelní uplakánci, bigoti, slaboši a vlastně cokoliv spojeného s omezenými lidmi

Co ji inspiruje: Moje matka. Je to nejsilnější žena, co znám, a její loajalita je neochvějná. Dvakrát jí diagnostikovali rakovinu prsu, a i když kvůli chemoterapii sotva chodila, tak jsem stejně u ní byla na prvním místě a letěla mě podpořit na kulturistickou soutěž.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: vitamíny na podporu svalů, fotku rodiny a přátel, pinzetu

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Tonymu, protože jeho věrnost k těm, na kterých mu záleželo, byla neochvějná. Hrál hru od začátku do konce.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Hlavním důvodem jsou peníze, abych mohla splatit studium medicíny a studentské půjčky. Chci taky pomoci mámě s domem, aby se nemusela starat o účty za něj.

Proč si myslí, že zvládne hru: Můj smysl pro humor bude tou nejužitečnější věcí. Nemůžete se celý den tvářit, jako když vám někdo zabil psa. Myslí, že pozvednu kmenovou morálku. Kromě toho si myslím, že mi k výhře pomůžou také mé atletické schopnosti.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Věřím, že mám takt a disciplínu, abych se dostala až na konec. Pokud se dostanu do finálové trojky, věřím, že získám hlasy potřebné na výhru, protože si během hry vytvořím vztahy s lidmi a sestavím svůj příběh, pro který budou chtít porotci hlasovat.

Zajímavosti:

  • Cydney je třetím hráčem, který úspěšně vyřadil všechny své původní soukmenovce (dva další jsou John Cochran v sérii South Pacific a Denise Stapley v sérii Philippines)

Zdroj: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama