Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Cydney Gillon

Cydney Gillon

Soutěžící třicáté druhé série. Živí se kulturistikou. Je členkou původního kmene To Tang.

Sezóny 1
2016 - 2016

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Cydney Gillon

Kmeny: To Tang (červený, Brawn) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)

Umístění: 4/18 (37 dní, člen poroty)

Věk: 23

Bydliště: Douglasville, Georgia

Zaměstnání: kulturistka

Zájmy: sprintování, posilování a spánek

Jak se popisuje: tvrdohlavá, energická a disciplinovaná

Osobní úspěch: Nejvíc jsem pyšná na to, že jsem získala průkaz profesionální kulturistky od Mezinárodní federace kulturistiky a fitness při účasti na National Physique Committee v roce 2012. Byla jsem v té době studentem prvního ročníku na Pensylvánské univerzitě a zrovna jsem oslavila dvacáté narozeniny. Abych si splnila tenhle sen, musela jsem trénovat třikrát denně, a to nepočítám běhání.

Co ji vytáčí: nesnesitelní uplakánci, bigoti, slaboši a vlastně cokoliv spojeného s omezenými lidmi

Co ji inspiruje: Moje matka. Je to nejsilnější žena, co znám, a její loajalita je neochvějná. Dvakrát jí diagnostikovali rakovinu prsu, a i když kvůli chemoterapii sotva chodila, tak jsem stejně u ní byla na prvním místě a letěla mě podpořit na kulturistickou soutěž.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: vitamíny na podporu svalů, fotku rodiny a přátel, pinzetu

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Tonymu, protože jeho věrnost k těm, na kterých mu záleželo, byla neochvějná. Hrál hru od začátku do konce.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Hlavním důvodem jsou peníze, abych mohla splatit studium medicíny a studentské půjčky. Chci taky pomoci mámě s domem, aby se nemusela starat o účty za něj.

Proč si myslí, že zvládne hru: Můj smysl pro humor bude tou nejužitečnější věcí. Nemůžete se celý den tvářit, jako když vám někdo zabil psa. Myslí, že pozvednu kmenovou morálku. Kromě toho si myslím, že mi k výhře pomůžou také mé atletické schopnosti.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Věřím, že mám takt a disciplínu, abych se dostala až na konec. Pokud se dostanu do finálové trojky, věřím, že získám hlasy potřebné na výhru, protože si během hry vytvořím vztahy s lidmi a sestavím svůj příběh, pro který budou chtít porotci hlasovat.

Zajímavosti:

  • Cydney je třetím hráčem, který úspěšně vyřadil všechny své původní soukmenovce (dva další jsou John Cochran v sérii South Pacific a Denise Stapley v sérii Philippines)

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama