Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S41E02: Juggling Chainsaws

S41E02: Juggling Chainsaws

Čtvrtý a pátý den. Ve hře zbývá 16 soutěžících.

sk
29.9.2021
5 902 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Labužník_Ananasů

Lmao souhlasím s anMu

1.10.2021 | 23:23:37
anMu

Doufám, že žádný swap nebude a tyhle tři hnusný rašple dostanou co si zaslouží a od teď prohrají každý challenge, dokud nezůstanou max 1–2, schválně bych je v tom nechal vykoupat, aby v dalších sezónách nespoléhali soutěžící na to, že když jsou slabý kmen, tak se přece nic neděje a stejně nás za pár dní promíchají.

SPOILER!!!

Odchod Voceho mě mrzí, protože se mi zdál jako chlap, který toho měl ve hlavě ze všech nejvíc a zároveň byl fyzicky velice zdatný. Ve sloučení by podle mě zářil a jeho vyřazení sérii zabolí. Ono to ale asi studiu hraje do karet, protože 1 ze 3 zlých bílých hetero mužů, které do soutěže vzali, byl vyřazen aliancí skládající se z černé holčičky, tlusté lesby a staré bezmocné paní. Jupí jsme o krok blíže k „lukrativnímu“ vítězi, který bude z nějaké utlačované menšiny.

1.10.2021 | 2:34:52
tynka.jouklova

Hrozně oceňuju letošní změnu hry. Přece jen už to začínalo být docela předvídatelný. Zapojení diváků je taky zajímavá novinka.

redaktor
30.9.2021 | 15:13:52
panslunicko

Jako jo i ne.. Casting je poměrně zajímavej (mimo rozporuplné pak především někteří jsou opravdu i zapamatovatelní); v něčem je to dobrej Survivor, možná snad i v tom, že poměrně přitvrdili v životních podmínkách.

Korektnost Survivora moc komentovat nechci, je to trend který je aktuálně všude a snažím se ho ignorovat proto, abych si užil, co mi nabízí ten pořad mimo danou rozporuplnost. :-) Určitá korekce nevadí, hyperkorekce vyvolává divný dojem. A to se netýká jenom tohodle pořadu. Přesto jsem se to rozhodl to raději ignorovat, než se rozčilovat – jelikož s tím nic neudělám.

Každopádně mají dnes malé mínus za to, že jsem odhlalil kdo bude vyloučen podle editu dílu, dříve než k tomu došlo. :-) A to tím, že udělali Vocemu trochu higlight během kmenovky – aby mu zachovali lepší tvář.

30.9.2021 | 13:53:25

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama