Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S41E03: My Million Dollar Mistake

S41E03: My Million Dollar Mistake

Šestý a sedmý den. Ve hře zbývá 15 soutěžících.

sk
6.10.2021
5 795 000
43 minut

V kmeni Yase:

 • Liana si myslí, že sama za sebe učinila velkou chybu, když na kmenovce nevyřadili Xandera, ale Voceho.
 • Tiffany nalézá v táboře výhodu „Pozor, výhoda“, ve které stojí, že se musí v noci vyplížit z tábora a odjet na jiný ostrov, kde bude muset učinit rozhodnutí. Pokud neodjede, přijde o svůj hlas.
 • Při nalezení této výhody ji u toho vidí Evvie i Liana, tudíž se musí Tiffany o tuto informaci s nimi podělit.

V kmeni Luvu:

 • Naseer si v noci promlouvá se Sydney, že by měli co nejdříve podrazit Dannyho. Sydney se u toto informaci podělí následujícího rána se zbytkem kmene a všichni se tak zaměří na Naseera.
 • Sydney nalezne v táboře výhodu „Pozor, výhoda“ a stejně jako Tiffany z kmene Yasa, i ona musí v noci odjet lodí z ostrova.

V kmeni Ua:

 • Bradovi se podaří naleznou výhodu „Pozor, výhoda“ a stejně jako Tiffany a Sydney z druhých kmenů, i on musí v noci odjet lodí na jiný ostrov.
 • Všichni členové kmene hledají později symbol imunity. Při tom opět zaboduje Brad, který za asistence své spojenkyně Genie nalezne další výhodu „Pozor, výhoda“. Tahle mu říká, že získává symbol imunity, ale ten se musí nejdřív aktivovat. To se učiní tak, že musí na kmenové radě pronést tajnou větu a jakmile řeknou své tajné věty i nějací hráči ve dvou dalších kmenech, imunita se aktivuje. Než tak ale nastane, přichází o svůj hlas na kmenových radách.
 • Brad se o informaci o obou svých výhodách podělí také s Shan, aby ukázal, že jí důvěřuje.

Rozhodni se:

 • Tiffany, Sydney a Bradovi se podaří vyklouznout v noci z ostrovů a doplují na vzdálený ostrov. Tam musejí učinit rozhodnutí – vybrat si mezi výhodou ve formě krádeže hlasu nebo plachtou pro kmen. Když všichni zvolí plachtu, tak ji všechny tři kmeny získají. Když všichni zvolí výhodu, všichni tři přijdou o svůj hlas na následující kmenovce. Když každý zvolí jinak, ti, kdo si vyberou výhodu, ji i získají a ti, kdo zvolí plachtu, nezískají nic.
 • Brad si zvolil výhodu, zatímco Sydney a Tiffany zvolily plachtu.

Výzva o odměnu a imunitu:

 • Před soutěží pronese Brad svou tajnou větu a na tu mu odpoví Xander. Z kmene Luvu se však žádné odezvy nedočkají, jelikož ji tam stále nikdo nenašel.
 • Popis soutěže: Soutěžící musí po jednom překonat lanovou překážku na vodě. Jakmile budou všichni na souši, musí vyhrabat z písku pytel, ve kterém jsou malé pytlíky s pískem. Ty pak musejí vyhodit na pět cílových plošinek ve vzduchu. První dva kmeny, které umístí všech pět pytlíků, vyhrají imunitu a odměnu.
 • Odměna: velká mísa ovoce / malá mísa ovoce
 • Za Luvu se soutěže neúčastní Heather a Erika, za Ua Genie.
 • Vítězové: Luvu (1. místo), Yasa (2. místo)

V kmeni Ua:

 • Lidé v kmeni mají zcela jasné, mezi kým se budou na kmenové radě rozhodovat – Brad nebo JD, kteří si jdou vzájemně po krku.
 • Genie drží se svým spojencem Bradem, zatímco Shan s Ricardem zvažují obě strany, aby zjistili, co bude pro ně nejlepší rozhodnutí.
 • JD se snaží získat důvěru Shan tím, že se jí svěří, že má výhodu hlasu navíc a na zbytek dne jí ji předá.

Kmenová rada:

Soutěžící: Brad Genie JD Ricard Shan
Hlas: JD Brad Brad Brad
 • Brad nemůže hlasovat, jelikož mu to znemožňuje jeho neaktivní symbol imunity
 • Vyřazený soutěžící: Brad Reese (3–1)

Shrnutí epizody:

Odměna Imunita Rozhodni se Vyřazený hráč
Luvu Brad Výhoda
Brad
4. vyřazený
15/18
3–1
Den 7
Yase Sydney TIffany Bez výhry

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Proč si proboha všichni říkají o všech svých výhodách? To se nikdo nepoučil z předešlých sérií, že je nejlepší je držet v tajnosti a svěřit se jen tomu, s kým máte opravdu pevné pouto? Taky už mě začínají štvát ty dojemné žvásty o tom, jak měli všichni hrozné dospívání, jak měli rodiče, co museli tvrdě dřít, aby svým dětem poskytli dobrý život – ehm, tomu se říká rodičovství, ne? To jako nikdo neměl běžné dětství a dospívání? A sorry, ale jako ty věty z toho „Pozor, výhoda“ vymýšlel kdo? Když se budou furt opakovat, tak to snad dojde každému, že za tím něco je. Nemohly to být jen nějaké netradiční fráze o dvou třech slovech?

webmaster
9.11.2021 | 11:52:27
anMu

Nechal jsem si rozležet tu kauzu ohledně „Come on in guys“ a je SKANDÁLNÍ, že stačí JEDEN pozérský homosexuál z 18 soutěžících na zrušení. Co kdyby se takhle rozhodovaly třeba volby? Doufám, že tahle zhovadilost do ČR nikdy nedorazí…

Už to nehodlám komentovat. Myslím, že jsem tenhle rasově, gendrově a obecně menšinově vyvážený ​bullshit zkritizoval dostatečně po prvních dvou epizodách a opakovat se by bylo jen mrhání času. Survivor sleduju od Guatemaly (Season 11) a ano měli jsme lepší série a horší série, ale tohle dámy a pánové je s prominutím fakt SR*ČKA, ne protože by mě to nebavilo, ale protože už tady vůbec nejde o tu soutěž, kterou jsem tak zbožňoval celé ty roky.

„New Era“ bude první série Survivoru, kterou nedokoukám, protože rozhodně nezvládnu zvracet do záchodu každý týden.

9.10.2021 | 1:35:18
panslunicko

Kdyby to někoho zajímalo – moderátor Ondra Novotný se rozpovídal celkem zajímavě o zákulisí dřívějšího českého Robinsonova Ostrova v podcastu U Kulatého stolu (někde cca v půlce). :-)

Každopádně zajímavá je ta beaware advantage, kdy říkají totálně nesmyslnou větu před ostatními. Uznávám, že to pronést, ještě třeba i podruhé, potřetí, může být docela oříšek pro soutěžícího. :-)

Je fajn v téhle sérii, že jim to nedávají jako soutěžícím tolik zadarmo. Projeví se pak opravdu charakter a vůle. Být bez ohně občas, málo jídla.. Uvidíme, co nás čeká dál.

Jinak souhlasím s HugorKopec, absence emotivního příběhu je dnes extrémní mínus při castingu. Naštěstí se tam i tak pár zajímavých lidí dostalo. Mě baví třeba Mafiapastor, JD je taky docela ukecanej cápek s dobrými obraty, Xander je hráč..

8.10.2021 | 8:39:05
HugorKopec

Můj dosavadní problém s touto řadou, kromě woke nesmyslů, jsou absolutně nezajímaví soutěžící. Začínají mě vytáčet opakované emotivní výlevy o tom, jak měl kdo těžké dětství, jak se mu lidi posmívali, koho mají v rodině nemocného, jak je hrozně utiskovaný, protože je LGBT atd. Toto nedělá soutěžícího zajímavým. Zajímavé je to, jakým způsobem hraje, jak si vede v soutěžích, jak taktizuje a jak se rozhoduje. Bohužel v této řadě je spousta soutěžících s emotivním příběhem (bez kterého mám pocit se už do soutěže dostat nedá), ale žádný opravdový hráč. A když už to vypadá, že by se mohl někdo alespoň trochu zajímavý objevit a zariskuje, tak je vzápětí vyloučen (tak, jako dnes). Takto ve hře zbývá spousta nijakých lidí. Snad se to v budoucnu změní.

7.10.2021 | 17:00:04
tynka.jouklova

Kolik hráčů už odešlo s výhodou a imunitou v kapse?

redaktor
7.10.2021 | 14:59:24

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama