Survivor (Kdo přežije) S41E04: They Hate Me Because They Ain't Me

S41E04: They Hate Me Because They Ain't Me

S41E04: They Hate Me Because They Ain't Me

Osmý a devátý den. Ve hře zbývá 14 soutěžících.

cz sk
13.10.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

„i would probably be crying right now if i didn't already lose all of my liquids through sweat“ superior. ty kmenovky jsou pro mě utrpení tuhle sérii, ale už se aspoň začíná rýsovat pár hráčů, kterým třeba budu fandit. obešla bych se bez nějakýho složitýho skládání idolů a potkávání se v noci na ostrově a radši se vrátila k čistý social game jako dřív, z toho ohledu byl tenhle díl super.

16.10.2021 | 20:37:31
Cocafull

Půjdu na to pozitivně: Libí se mi drsnější podmínky. Reward ve formě ryby nebo oboce je fakt cool. ALE jak již je řečeno níže – jak se teda živí? Co jí? Proč nám tohle neukažou? BTW tolik keců o tom jak budou komunikovat s publikem a uvidíme inside epizod a vlastně od prvního dílu už to tam vůbec nebylo, kromě toho že Jeff před jednou radou, řekl uplně zřejmou informaci. Za což jsem upřimně rád :)

16.10.2021 | 12:05:54
anMu

Úmyslně zahodit immunity challenge se VŽDYCKY danému kmeni ve finále vymstilo. Už jenom fakt, že se o takovou hovadinu „new era“ soutěžící pokusili ukazuje jak moc tyhle mastermindi mají nablito v hlavě. V dnešní době po 40 sériích každý soutěžící tvrdí jaký moc fanoušci jsou a jak mají hru nastudovanou a umí ji perfektně hrát a blablabla kecy, prdy, beďary a pak tu vidíte, že se i po dvaceti letech najdou idioti, co dají z ruky advantage a nebo se pokouší schválně prohrát výzvu. To, že je tahle řada multikulti břečka jsem se už rozepisoval pod předchozími epizodami, ale ono se začíná ukazovat, že je to navíc břečka, kde průměrné IQ soutěžícího atakuje oficiální hranici pro mentální retardaci… Dávám tomu maximálně 2–3 epizody, protože sorry tohle fakt není koukatelný.

15.10.2021 | 1:49:41
HugorKopec

Nebudu psát, co vše mi na této sérii vadí, to už jsem psal v komentářích pod předchozími epizodami. Napíšu naopak něco pozitivního. Konečně jsme dostali dvě soutěže, Shan má ode mě plus za oblbnutí JDho. JD naopak tvrdí, jak moc miluje Survivora, jak se nemají lidi vzdávat výhod, jak na to doplatil Erik, a pak se stejně své výhody vzdá :D Jinak od začátku sezóny je nám tvrzeno, jak to budou mít soutěžící těžké. Nebudou mít rýži, přijdou o pazourek při prohře atd. Ale stejně jsme neviděli ani jeden záběr, jak se vlastně živí (nepočítám dnešní odměnu). Toto by mě doopravdy zajímalo. Mimochodem to vážně někteří z modrého týmu nevědí, že úmyslně prohrát soutěž o imunitu, je jedna z největších blbostí, co můžou udělat? Celkově průměrná epizoda velmi podprůměrné sezóny.

14.10.2021 | 17:05:11

Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 104×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Stav překladu

Epizoda S41E02: Juggling Chainsaws

cz60%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci