Survivor (Kdo přežije) S41E04: They Hate Me Because They Ain't Me

S41E04: They Hate Me Because They Ain't Me

S41E04: They Hate Me Because They Ain't Me

Osmý a devátý den. Ve hře zbývá 14 soutěžících.

cz sk
13.10.2021
5 675 000
43 minut

V kmeni Ua:

 • Genie je naštvaná, že ji Shan a Ricard podrazili, když vyhodili Brada. Proto jim řekne, že už na ně kašle a nebude za ně v táboře odvádět všechnu práci.

Výzva o odměnu:

 • Popis soutěže: Soutěžící musí vyběhnout s míčem, vyhodit ho do žlabu nad nimi, proběhnout překážkou a míč včas zachytit. Až projdou všichni čtyři hráči, musejí se prohrabat pískem pod kládou a pak vyhodit čtyři míče na trám, aby nespadly.
 • Odměna: návštěva experta na přežití v divočině / jedna ryba
 • Za Luvu se soutěže neúčastní Erika a Naseer.
 • Heather se ve výzvě nedaří a nedokáže se dostat přes první překážku s míčem a žlabem.
 • Vítězové: Ua (1. místo), Yase (2. místo)

V kmeni Luvu:

 • Erika probírá s Deshawnem, že by měli začít pořádně rozehrát hru a chtělo by to už jít na kmenovku. Erika by totiž ráda vyřadila Sydney.
 • Deshawn však Erice moc nedůvěřuje a Sydney je pro něj bližším spojencem. Proto jí o tom řekne a oba to ještě sdělí Dannymu. Tato trojice proto uvažuje nad tím, že by nadcházející výzvu záměrně prohráli a poté vyřadili na kmenovce Eriku.

Výzva o imunitu:

 • Popis soutěže: Soutěžící musí z plošin na vodě dostat na břeh tři těžké pytle s poleny. Na břehu je odvážou a musí polena protlačit tunelem, čímž na druhé straně vytlačí klíč. Klíčem odemknou tři kruhy, které musejí hodit na terče.
 • Za Luvu se soutěže neúčastní Heather a Sydney.
 • Deshawn a Danny se snaží postup jejich kmene zdržovat, jak to jen jde, aby záměrně prohráli. Nicméně i tak se pořád dostávají do vedení.
 • Vítězové: Yase (1. místo), Luvu (2. místo)

V kmeni Ua:

 • Shan, Ricard a JD jsou rozhodnutí, že večer vyloučí Genie.
 • Genie hodlá na kmenovce využít Výstřelu do tmy, protože to vidí jako svou jedinou možnost.
 • Shan se ale obává, aby Genie nenaléhala na JDho, s jehož hlasem navíc by oni dva mohli mít převahu. Proto se rozhodne před JDm zahrát paranoidní a aby byla v klidu, chce po něm jeho hlas navíc, čímž jí dokáže, že s ní drží. JD jí ho tedy dá. Shan však uvažuje, že když má nyní tento hlas navíc u sebe, tak by si ho mohla nechat, pokud by se JDho zbavila.

Kmenová rada:

Soutěžící: Genie JD Ricard Shan
Hlas: JD Genie JD JD

Shrnutí epizody:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Ua Yase
JD
5. vyřazený
14/18
3–1
Den 9
Yase Luvu

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Dosavadně nejlepší díl této řady. Dočkali jsme se dvou soutěží, několik hráčů sice dělalo blbé tahy, ale to k Survivoru patří. A hlavně nebylo žádné emocionální nahlédnutí do něčí minulosti na jeho strastiplný život. Ano, bylo tam něco podobného s Heather, že se člověk nemá vzdávat a tak, ale to ani moc nevadilo. Kdyby už tam přidali k tomu nějaké povídání z jejího života, už by to tam bylo navíc (no jo, Heather je bílá, tak nemohla zažívat těžké věci.)

webmaster
17.11.2021 | 10:16:00
SaDiablo

„i would probably be crying right now if i didn't already lose all of my liquids through sweat“ superior. ty kmenovky jsou pro mě utrpení tuhle sérii, ale už se aspoň začíná rýsovat pár hráčů, kterým třeba budu fandit. obešla bych se bez nějakýho složitýho skládání idolů a potkávání se v noci na ostrově a radši se vrátila k čistý social game jako dřív, z toho ohledu byl tenhle díl super.

16.10.2021 | 20:37:31
Cocafull

Půjdu na to pozitivně: Libí se mi drsnější podmínky. Reward ve formě ryby nebo oboce je fakt cool. ALE jak již je řečeno níže – jak se teda živí? Co jí? Proč nám tohle neukažou? BTW tolik keců o tom jak budou komunikovat s publikem a uvidíme inside epizod a vlastně od prvního dílu už to tam vůbec nebylo, kromě toho že Jeff před jednou radou, řekl uplně zřejmou informaci. Za což jsem upřimně rád :)

16.10.2021 | 12:05:54
anMu

Úmyslně zahodit immunity challenge se VŽDYCKY danému kmeni ve finále vymstilo. Už jenom fakt, že se o takovou hovadinu „new era“ soutěžící pokusili ukazuje jak moc tyhle mastermindi mají nablito v hlavě. V dnešní době po 40 sériích každý soutěžící tvrdí jaký moc fanoušci jsou a jak mají hru nastudovanou a umí ji perfektně hrát a blablabla kecy, prdy, beďary a pak tu vidíte, že se i po dvaceti letech najdou idioti, co dají z ruky advantage a nebo se pokouší schválně prohrát výzvu. To, že je tahle řada multikulti břečka jsem se už rozepisoval pod předchozími epizodami, ale ono se začíná ukazovat, že je to navíc břečka, kde průměrné IQ soutěžícího atakuje oficiální hranici pro mentální retardaci… Dávám tomu maximálně 2–3 epizody, protože sorry tohle fakt není koukatelný.

15.10.2021 | 1:49:41
HugorKopec

Nebudu psát, co vše mi na této sérii vadí, to už jsem psal v komentářích pod předchozími epizodami. Napíšu naopak něco pozitivního. Konečně jsme dostali dvě soutěže, Shan má ode mě plus za oblbnutí JDho. JD naopak tvrdí, jak moc miluje Survivora, jak se nemají lidi vzdávat výhod, jak na to doplatil Erik, a pak se stejně své výhody vzdá :D Jinak od začátku sezóny je nám tvrzeno, jak to budou mít soutěžící těžké. Nebudou mít rýži, přijdou o pazourek při prohře atd. Ale stejně jsme neviděli ani jeden záběr, jak se vlastně živí (nepočítám dnešní odměnu). Toto by mě doopravdy zajímalo. Mimochodem to vážně někteří z modrého týmu nevědí, že úmyslně prohrát soutěž o imunitu, je jedna z největších blbostí, co můžou udělat? Celkově průměrná epizoda velmi podprůměrné sezóny.

14.10.2021 | 17:05:11

Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 104×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Stav překladu

Epizoda S41E08: Betraydar

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S41

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci