Survivor (Kdo přežije) S41E06: Ready to Play Like a Lion

S41E06: Ready to Play Like a Lion

S41E06: Ready to Play Like a Lion

Dvanáctý a třináctý den. Ve hře zbývá 12 soutěžících, které čeká nový zvrat ve hře.

cz sk
27.10.2021
5 317 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

ricardova drzost je fakt o nervy, však on tu výhodu nezískal, tak jak může takhle držkovat. a ten konec… myslela jsem, že erica hned půjde hledat idol, co to je s těma výhodama, pro který /téměř/ nic nemusí dělat…

31.10.2021 | 15:31:04
HugorKopec

Tahle sezóna je prostě strašná. Chápu, že se show musí vyvíjet a přicházet s novinkami, ale nesmí jich na nás vybalit tisíc během šesti dílů a hlavně musí dávat smysl. Mám trochu pocit, že je tato řada ze strany producentů naskriptovaná a za každou cenu se snaží, aby vyhrál ten nejhorší soutěžící. Vymyslí třífázovou imunitu s pitomými hláškami, a když už se jim konečně podaří ji získat, tak prakticky zadarmo dají Lianně výhodu, kterou jim imunitu může lehounce ukrást. Tým vyhraje fyzicky náročnou výzvu s koulí, ale místo zasloužené jistoty bezpečí, dostane Erika, aby se necítila špatně, možnost ji jim prostě sebrat, aniž pro to cokoli udělala. A to nemluvím o nápovědách, které prostě jen pohazují na zem. Prostě snažit se vyhrávat soutěže a strategizovat se v této řadě evidentně nesmí.

28.10.2021 | 17:12:59
tynka.jouklova

Čekala jsem za tu poslední „výhodu“ nějaký trest.

redaktor
28.10.2021 | 12:07:37
panslunicko

Trochu složitý (stejně jako celá série).. A nic zásadního se tam nestalo..

Mělo to sice svoje lepší stránky – nejvíc asi pobavila koule v nové challenge, aneb „you got to dig deep“.. Osud trochu nenahrál (nebo vlastně nakonec nahrál, byť budou teda nenajezení?) složení žlutého týmu. Bylo celkem jasný, že prohrajou už od náhodného výběru.. Danny se ukazuje, že nad hrou přemýšlí a může mít ještě zajímavou budoucnost. Tipuju ho tak do top 5–6.

Celkově ale jednoduše složitý, komplikovaný díl.. a to, že to nedali dohromady jako jeden díl i s vyloučením.. ve výsledku slabší díl. Čekal jsem od merge dílu prostě víc.

28.10.2021 | 11:27:29

Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 104×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Stav překladu

Epizoda S41E08: Betraydar

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S41

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci