Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Produkce čtyřicáté první série začíná

Produkce čtyřicáté první série začíná

Fanoušci Survivora museli strávit rok bez nové série této reality show, což bylo zapříčiněno koronavirem, jenž postihl celý svět. Nicméně nyní Jeff Probst potvrdil, že produkce čtyřicáté první série začíná.

18 0
23.3.2021

Před rokem jsme byli v polovině sledování série Winners at War, ve které se proti sobě utkalo 20 vítězů. Jak bývalo u Survivora zvykem, během jara 2020 se měly natáčet série 41 a 42, avšak všechno zkomplikovala celosvětová pandemie a bylo jasné, že točení Survivora bude muset být odloženo. Ačkoliv tvůrčí tým doufal, že budou moct rozjet natáčení alespoň v létě, bohužel nemohlo dojít ani k tomu. Proto bylo natáčení odsunuto až na rok 2021. Avšak nyní už onen čas nadešel.

(Foto: CBS)


Jeff Probst včera na svých sociálních sítích sdílel video, ve kterém potvrzuje, že produkce nové série začíná a produkční tým, včetně něj samotného, se vrátil na Fidži. Zde dodržují všechny možné opatření proti koronaviru, aby byli všichni včetně produkčního týmu, soutěžících a místních obyvatel v bezpečí. Během tohoto týdne by na ostrovy měli přiletět i soutěžící, kteří zde rovněž budou muset nejdříve strávit 14 dní v karanténě. První klapka by tak mohla padnout přibližně v polovině dubna a na obrazovkách sérii nejspíš uvidíme, jak bývá zvykem, z kraje podzimu.

Po produkci 41. série se samozřejmě přejde na další a soutěžící obou sérií budou složeni ze samých nových hráčů, tudíž nepočítejme s nějakým navrátilcem. Co se týče lokace, tak obě série se budou natáčet na ostrovech Fidži, které je zázemím pro Survivor už od roku 2016. Tvůrčí tým měl také připraven záložní plán, kdyby je fidžijská vláda na ostrovy nepustila, a to nějaké karibské ostrovy.

Zdroj: InsideSurvivor

Jste rádi, že se konečně začne natáčet?

Diskuze /5

KaveCZ

Škoda, že se domluvili s Fidži. Vím, že tam mají už zázemí ale lokace jsou už okoukané. Bylo by skvělé navšívit jiné prostředí. Nicméně je důležité, že se Survivor vrací.

#3 tominotomino
23.3.2021 | 20:12:41
DHARMA4,8

Změna prostředí by byla zajímavá, ale jsem rád, že bude nová série.

23.3.2021 | 22:16:58
tominotomino

#1 KaveCZ: Souhlasím. Taky bych uvítal změnu lokace. Kde jsou ty časy, kdy byla každá série v jiné zemi.

webmaster
24.3.2021 | 0:19:00
SaDiablo

parááda, nedávno se mi zrovna zastesklo, takže se těším.

24.3.2021 | 14:42:14
Mikey177

Dobrá zpráva konečně se bude natáčet :) už se těším na premiéru snad to čekání bude stát za to

29.3.2021 | 4:19:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama