Survivor
(Kdo přežije)

93/100 110×

DobrodružnýReality show

USA | 2000 | Vysílá se
48 sezón | CBS | 43 minut
Voyo

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

Obsazení:

(více)

Voyo představí australskou verzi Survivora

Voyo představí australskou verzi Survivora

Vysílání česko-slovenského Survivora se na Voyo už blíží ke svému konci, ale služba s touto reality show ještě nekončí. Už zítra 29. dubna totiž začne vysílat úspěšnou australskou verzi, a to přesněji její pátou řadu, v níž se proti sobě postaví celebrity a běžní lidé.

5 0 28.4.2022 tominotomino

Zdroj: CBS

Diskuze /8

Nechápu, proč ti šašci “na Nově“ začínají touto řadou. Každopádně snad se na to i někteří z nich tam ve vedení podívájí, jak se tahle show dělá, a jestli bude někdy nějaký další pokus na našich obrazovkách, nebudou vymýšlet nějaké turecké hovadiny. Ale něco takového by asi záleželo na propastně mnohonásobně větší sledovanosti… ale osobně bych se nedivil, kdyby si běžný divák po tom hnoju, co Nova vyprodukovala, cokoliv dalšího s titulem Survivor už nepustil.

Stejně tak se na to snad podívá to dřevo “největší znalec Survivora v Česku a na Slovensku“ Novotný, aby viděl, jak se taková show moderuje – tzn. ne jak zápas okresního přeboru… i když doufám, že už ho v další případné reinkarnaci neuvidíme.

#2 tominotomino

#1 Kafka Tamura: Taky nechápu, proč začnou rovnou pátou sérií. Asi s tím chtějí navázat na čs verzi, kde jsou rovněž celebrity proti obyčejným lidem.

Pátou řadou se myslí Champions vs Contenders 2018, čili „třetí řada“ obnoveného AUS? No jo, Nova, proč to dát od začátku, když to můžou frknout od půlky, šašci.

„Don't fuck with Shane Gould“ :)

Prosím vás kde se dá ten australský survivor stáhnout? Nikde sem ho nenašel. Mohl bych vás požádat o nějaký odkaz nebo skrytou nápovědu? :-D

#6 Levascue

Titulky najdeš také na oné stránce + italian maniac lehce nestíhá s překladem dalších řad, tak se dají použít titulky od Vladimíra, které najdeš rovněž na uloz to. A nebo případně anglické. Pěkné koukání :)

#8 Yann

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

S padesátou sérií už můžeme počítat

S padesátou sérií už můžeme počítat

V příští sezóně fanoušci Survivoru mohou očekávat další dvě série své oblíbené show o přežití, nicméně už nyní to vypadá, že stanice CBS s touto show počítá i do další sezóny, kdy by byla uvedena i jubilejní 50. série.

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!