Survivor (Kdo přežije) Adam Klein

Adam Klein

Adam Klein

Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje jako manažer útulku pro bezdomovce. V soutěži je členem původního kmene Vanua.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Adam Scott Klein

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Takali (fialový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)


Umístění: 1/20 (39 dní, vítěz série)

Věk: 25

Bydliště: San Francisco, California

Zaměstnání: manažer útulku pro bezdomovce

Zájmy: deskové hry, poker, brouzdání po Subredditu o Survivoru a cestování

Jak se popisuje: inteligentní, sebevědomý a přátelský

Osobní úspěch: Jako dobrovolník jsem vedl akci Relay For Life, která vydělala přes 135 tisíc dolarů na výzkum rakoviny a rozšířila se z přibližně deseti mladých účastníků na pět set. Pokud aspoň část těchto peněz zachrání život mojí matce, tak je to určitě můj nejdůležitější úspěch.

Co ho vytáčí: šikana, dlouhé fronty a kuřáci

Co ho inspiruje: Moje máma. Bojuje s rakovinou plic a má přežívání v krvi, protože její máma přežila Osvětim. Je neuvěřitelně fyzicky zdatná a celkově zdravá. Dokáže to rozjet na tanečním parketu – ty taneční pohyby jsem zdědil po ní! – a je to moje nejlepší kamarádka a podporovatelka.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: fotku rodiny, falešný symbol imunity, žiletku

Co pro něj znamená být z generace Millenials: Lidé z generace Millenials věří, že je na světě všechno možné. Pokud o něčem sníte, běžte si za tím. Pokud chcete změnit svět, změňte ho. Nevěřím tomu, že se nejdřív musíte zasloužit tím, že budete kopírovat dokumenty a nosit kafe než budete moci být úspěšní nebo něco změnit. Nepracujte jen tvrdě, ale i chytře a plňte si své cíle! Mým snem je vyhrát Survivor a to si taky splním!

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Spenceru Bledsoeovi. Oba jsme na svůj věk moudří, umíme se snadno vyrovnat s egem starších a silnějších hráčů, taktizujeme a jsme obecně podceňovaní ostatními. Také se ztotožňuji s neústupnou povahou a sociální obratností Haydena Mosse.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Když si v životě stanovím nějaký cíl, tak ho taky dosáhnu. Jako ten největší fanoušek Survivora musím tento cíl prostě splnit. O výhře sním už od devíti let. Dokonce jsem zašel tak daleko, že jsem na vyšším stupni základní školy hrával Kdo přežije online. Peníze nejsou hlavním důvodem, ale rozhodně jsou také důležité, protože bych mohl pokračovat ve své touze po sociální spravedlnosti.

Proč si myslí, že zvládne hru: Nikdo jiný nebude tak tvrdě bojovat za získání toho titulu jako já. Možná vypadám mladě, což taky jsem, a možná vypadám slabě, ale moji spoluhráči nebudou tušit, co mám za trumfy v rukávu, dokud už nebudou mimo hru. Využiji svého mladistvého šarmu a energie, které mi spolu se strategickou povahou pomohou k výhře. Pocházím z dlouhého rodu opravdových přeživších, a já jsem další na řadě.

Zajímavost:

  • Adam je pátým vítězem Kdo přežije, který obdržel od poroty všechny hlasy (ostatními jsou Earl Cole, J.T. Thomas, John Cochran a Jeremy Collins).

Zdroj: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Je samozřejmě hrozný, co se stalo, ale myslím, že se na to nikdo nedíváme kvůli tomu, abychom v každé epizodě poslouchali to stejné pořád dokola, prostě to patří jinam… Jinak co si pamatuju, hra v pohodě.

22.1.2018 | 22:56:24

Stav překladu

Epizoda S39E05: Don't Bite the Hand That Feeds You

cz30%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Oblíbení soutěžící S39

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové