Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Adam Klein

Adam Klein

Soutěžící třicáté třetí a čtyřicáté série. Aktuálně pracuje jako řečník a moderátor. V soutěži je členem původních kmenů Vanua a Sele.

Sezóny 2
2016 - 2020

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Adam Scott Klein

Věk: 25

Bydliště: San Francisco, California

Zaměstnání: manažer útulku pro bezdomovce

Zájmy: Deskové hry, poker, brouzdání po Subredditu o Survivoru a cestování.

Jak se popisuješ? Inteligentní, sebevědomý a přátelský.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Jako dobrovolník jsem vedl akci Relay For Life, která vydělala přes 135 tisíc dolarů na výzkum rakoviny a rozšířila se z přibližně deseti mladých účastníků na pět set. Pokud aspoň část těchto peněz zachrání život mojí matce, tak je to určitě můj nejdůležitější úspěch.

Co tě vytáčí? Šikana, dlouhé fronty a kuřáci.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Moje máma. Bojuje s rakovinou plic a má přežívání v krvi, protože její máma přežila Osvětim. Je neuvěřitelně fyzicky zdatná a celkově zdravá. Dokáže to rozjet na tanečním parketu – ty taneční pohyby jsem zdědil po ní! – a je to moje nejlepší kamarádka a podporovatelka.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Fotku rodiny, falešný symbol imunity, žiletku.

Co pro tebe znamená být z generace Millenials? Lidé z generace Millenials věří, že je na světě všechno možné. Pokud o něčem sníte, běžte si za tím. Pokud chcete změnit svět, změňte ho. Nevěřím tomu, že se nejdřív musíte zasloužit tím, že budete kopírovat dokumenty a nosit kafe než budete moci být úspěšní nebo něco změnit. Nepracujte jen tvrdě, ale i chytře a plňte si své cíle! Mým snem je vyhrát Survivor a to si taky splním!

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Spenceru Bledsoeovi. Oba jsme na svůj věk moudří, umíme se snadno vyrovnat s egem starších a silnějších hráčů, taktizujeme a jsme obecně podceňovaní ostatními. Také se ztotožňuji s neústupnou povahou a sociální obratností Haydena Mosse.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Když si v životě stanovím nějaký cíl, tak ho taky dosáhnu. Jako ten největší fanoušek Survivora musím tento cíl prostě splnit. O výhře sním už od devíti let. Dokonce jsem zašel tak daleko, že jsem na vyšším stupni základní školy hrával Kdo přežije online. Peníze nejsou hlavním důvodem, ale rozhodně jsou také důležité, protože bych mohl pokračovat ve své touze po sociální spravedlnosti.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Nikdo jiný nebude tak tvrdě bojovat za získání toho titulu jako já. Možná vypadám mladě, což taky jsem, a možná vypadám slabě, ale moji spoluhráči nebudou tušit, co mám za trumfy v rukávu, dokud už nebudou mimo hru. Využiji svého mladistvého šarmu a energie, které mi spolu se strategickou povahou pomohou k výhře. Pocházím z dlouhého rodu opravdových přeživších, a já jsem další na řadě.

Hra:

  • Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Takali (fialový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)
  • Umístění: 1/20 (39 dní, vítěz série)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 28

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: řečník a moderátor

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začal sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

  • Kmeny: Sele (modrý)
  • Umístění: ?/20 (? dní)

Zajímavosti:

  • Adam po smrti své matky rozjel neziskovou sbírku na výzkum rakoviny a sám na něj daroval část své výhry.

Rekordy:

  • Adam je druhý hráč, který měl ve vlastnictví zároveň symbol imunity a další výhodu. Před ním to takhle měl Tai Trang a po něm se to podařilo ještě Lauren Rimmer a Aubry Bracco
  • Adam nastavil rekord v nejpozdějším nalezením symbolu imunity. Svůj druhý symbol totiž našel 37. den. Toho docílili později i Ben Driebergen a Dean Kowalski.
  • Adam je druhý vítěz, který zažil tahání kamenů. Prvním byl Tyson.
  • Adam je pátým vítězem Survivoru, který obdržel od poroty všechny hlasy (ostatními jsou Earl Cole, J.T. Thomas, John Cochran a Jeremy Collins).
  • Adam a Jeremy drží rekord v počtu hlasů od poroty, a to celkem 10 hlasů.

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Ve 33. řadě každého určitě dojal jeho příběh. Ve 40. řadě se mnohem zlepšil. To by byla neuvěřitelná bomba kdyby to byla opravdu imunita na tom stolku. :D

4.10.2020 | 23:15:18
Levascue

Ve 40.řadě mnohem lepší než ve své původní.

30.5.2020 | 4:07:23
Annie2809

Ale noták, za mě je to jeden z nejlepších hráčů. :-)

20.2.2020 | 23:01:13
anMu

Sorry, ale tohodle potkana jsem fakt nesnášel. Je hrozný co se stalo s jeho matkou, bohužel to občas k životu patří a nemění to nic na faktu, že tenhle vítěz je urážka všem vítězům. V 40. sérii si ho dají ke svačině opravdový hráči.

13.2.2020 | 21:27:58
SaDiablo

Je samozřejmě hrozný, co se stalo, ale myslím, že se na to nikdo nedíváme kvůli tomu, abychom v každé epizodě poslouchali to stejné pořád dokola, prostě to patří jinam… Jinak co si pamatuju, hra v pohodě.

22.1.2018 | 22:56:24

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama