Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Gabby Pascuzzi

Gabby Pascuzzi

Soutěžící třicáté sedmé série. Živí se jako spisovatelka technických textů. V soutěži je členkou původního kmene David.

Sezóny 1
2018 - 2018

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Gabriela „Gabby“ Pascuzzi

Věk: 25


Bydliště: Denver, CO

Zaměstnání: spisovatelka technických textů

Zájmy: túry, sledování televizních pořadů o vaření, čtení online recenzí

Jak se popisuje: vznětlivá, inteligentní a empatická

Osobní úspěch: To, že jsem se změnila z lenošky, co se neustále válela na gauči v dobrodruha, který chodí do hor, které přesahují 4000 metrů.

Co ji vytáčí: Lidé, co nahlas žvýkají. Lidé, co se v některých faktech mýlí, ale oni si myslí, že mají pravdu. Lidé, kteří si neuvědomují sebe sama.

Co ji inspiruje: Kdokoliv, kdo má tolik odvahy, že je zranitelný, miluje celým svým srdcem, či se vyjádří o nespravedlnosti. A také lidé, kteří mají tolik odvahy, že mají ofinu.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: telefon, deník, zrcadlo

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Vidím se v Aubry, protože je chytrá a emočně inteligentní. Mám sklon v různých situacích brečet stejně jako Dawn. A dokážu flirtovat jako Parvati…za podmínky, že by v tom byla špatná a jen nerdi by si jí všimli.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Fascinují mě lidská psychika a sociální dynamika. Proto jsem nadšená, že budu součástí tohoto šíleného experimentu. Miluji, stejně jako nenávidím, vycházet ze své komfortní zóny. Chci vidět, zda se dokážu povznést nad psychické, emoční a fyzické zmatky v této hře.

Proč si myslí, že zvládne hru: O této hře vím toho spoustu, ale dokážu to dobře skrýt za svou sociální hru, díky čemuž nebudu za hlupáka. Jsem emocionální a empatický člověk, který zvládnu přemýšlet analyticky. Mé vyvážení mozku a srdce mi zajistí spojence a nakonec milion dolarů.

Hra:

  • Kmeny: David (oranžový) – Tiva (zelený) → Kalokalo (modrý, sloučený kmen)
  • Umístění: 8/20 (32 dní, porotce)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mcnakladak

Emočně labilní histerka, při jakékoliv sebemnší zámince začala řvát jak malý děcko, to její neustálý brečení a kňourání jí vydrželo do prvního dne až do finálové kmenové rady. Zbytečný hráč

14.4.2021 | 19:58:02
vašti

Nemůžu ji ani slyšet. Ukňouraná bytost.

28.5.2019 | 21:05:14
S.T.A.L.K.E.R.

Tak TOHLE bylo něco otřesného. Nebyl snad jediný díl, kdy by kvůli něčemu nebulela. Ze začátku jsem ji ještě trochu litoval, ale časem to bylo příšerné. Vždyť ona bulela i v porotě při psaní hlasů!!! Nejlepší, když byli Davidové v nevýhodě, tak neustále u někoho žadonila a brečela o pomoc. Ale jen byli Davidové v přesile, tak jí zázrakem narostly koule a už „plánovala velké kroky“. UBOŽAČKA!!!

1.5.2019 | 19:49:59

Stav překladu

Epizoda S42E10: Tell a Good Lie, Not a Stupid One

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama