Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Gabby Pascuzzi

Gabby Pascuzzi

Soutěžící třicáté sedmé série. Živí se jako spisovatelka technických textů. V soutěži je členkou původního kmene David.

Sezóny 1
2018 - 2018

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Gabriela „Gabby“ Pascuzzi

Věk: 25

Bydliště: Denver, CO

Zaměstnání: spisovatelka technických textů

Zájmy: túry, sledování televizních pořadů o vaření, čtení online recenzí

Jak se popisuje: vznětlivá, inteligentní a empatická

Osobní úspěch: To, že jsem se změnila z lenošky, co se neustále válela na gauči v dobrodruha, který chodí do hor, které přesahují 4000 metrů.

Co ji vytáčí: Lidé, co nahlas žvýkají. Lidé, co se v některých faktech mýlí, ale oni si myslí, že mají pravdu. Lidé, kteří si neuvědomují sebe sama.

Co ji inspiruje: Kdokoliv, kdo má tolik odvahy, že je zranitelný, miluje celým svým srdcem, či se vyjádří o nespravedlnosti. A také lidé, kteří mají tolik odvahy, že mají ofinu.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: telefon, deník, zrcadlo

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Vidím se v Aubry, protože je chytrá a emočně inteligentní. Mám sklon v různých situacích brečet stejně jako Dawn. A dokážu flirtovat jako Parvati…za podmínky, že by v tom byla špatná a jen nerdi by si jí všimli.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Fascinují mě lidská psychika a sociální dynamika. Proto jsem nadšená, že budu součástí tohoto šíleného experimentu. Miluji, stejně jako nenávidím, vycházet ze své komfortní zóny. Chci vidět, zda se dokážu povznést nad psychické, emoční a fyzické zmatky v této hře.

Proč si myslí, že zvládne hru: O této hře vím toho spoustu, ale dokážu to dobře skrýt za svou sociální hru, díky čemuž nebudu za hlupáka. Jsem emocionální a empatický člověk, který zvládnu přemýšlet analyticky. Mé vyvážení mozku a srdce mi zajistí spojence a nakonec milion dolarů.

Hra:

  • Kmeny: David (oranžový) – Tiva (zelený) → Kalokalo (modrý, sloučený kmen)
  • Umístění: 8/20 (32 dní, porotce)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mcnakladak

Emočně labilní histerka, při jakékoliv sebemnší zámince začala řvát jak malý děcko, to její neustálý brečení a kňourání jí vydrželo do prvního dne až do finálové kmenové rady. Zbytečný hráč

14.4.2021 | 19:58:02
vašti

Nemůžu ji ani slyšet. Ukňouraná bytost.

28.5.2019 | 21:05:14
S.T.A.L.K.E.R.

Tak TOHLE bylo něco otřesného. Nebyl snad jediný díl, kdy by kvůli něčemu nebulela. Ze začátku jsem ji ještě trochu litoval, ale časem to bylo příšerné. Vždyť ona bulela i v porotě při psaní hlasů!!! Nejlepší, když byli Davidové v nevýhodě, tak neustále u někoho žadonila a brečela o pomoc. Ale jen byli Davidové v přesile, tak jí zázrakem narostly koule a už „plánovala velké kroky“. UBOŽAČKA!!!

1.5.2019 | 19:49:59

Stav překladu

Epizoda S45E13: Living the Survivor Dream

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama