Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Stephanie Gonzalez

Stephanie Gonzalez

Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje s grafy a statistikami. V soutěži je členkou původního kmene Malolo.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Stephanie Gonzalez

Datum narození: 22. dubna 1991

Věk: 26

Bydliště: Ocala, Florida

Zaměstnání: vytváří grafy a statistiky tržeb

Zájmy: Paintball, cvičení, běhání, volné potápění, šnorchlování, být v přírodě, cokoliv, co zahrnuje oceán a miluji automobilové závody. Jsem trochu jako kluk, ale nestydím se za to.

Tři slova, která tě vystihují? Upřímná, strategická a mám silnou vůli.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Po pouhém roce, kdy jsem pracovala dlouhé směny a měla bezesné noci, jsem byla povýšena na asistentku chirurga. Mezitím jsem se také starala o 14 malých hříbat, abych nemusela platit nájem.

Co tě vytáčí? Lidé, co si stěžují. Lidé, co si myslí, že mají nárok na cokoliv, aniž by pro to něco udělali. Ještě také otravný smích, arogantní muži, rasismus, šikana a muži, co nejsou pořádní chlapi.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Nechci, aby to znělo jako klišé, ale moje matka, z toho důvodu, že kdyby se rozhodla jít na potrat, tak bych tady nebyla (což jí bylo doktory doporučováno kvůli jejímu zdravotnímu stavu), takže díky mami za to, že ses jim postavila! Jsem jí vděčná za to, že ze mě vychovala takového bojovníka. Nedávno s úsměvem překonala rakovinu kůže. Po zdravotních problémech a ztrátě blízkých příbuzných musela tvrdě pracovat a přehodnotit svůj život. Je neskutečně ohleduplnou a slušnou ženou s ohněm v srdci. Pracuje s hendikepovanými dětmi, což bylo dlouho jejím snem. Připomíná mi, že mám ve světě větší účel. Vždy jsem oceňovala její velkou podporu a povzbuzovala mě, abych byla neobyčejným člověkem. Ve své knize zastává názor, že mít silnou osobnost a být výstřední je naprosto v pořádku. Normálnost je nudná a obyčejné ženy se zřídka zapíšou do historie. Všechno v životě bychom měli dělat celým srdcem. Moje máma se řídí v životě frází „všechno nebo nic“. V tom s ní musím souhlasit.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Plyšovou pandu od mámy, lahvičku tátovy kolínské a svůj řetízek.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Budu hrát jako kombinace několika lidí. Prvním je Tony Vlachos, který prozkoumával okolí a hledal symboly imunity, zatímco tomu nikdo nevěnoval pozornost. Dále chci být tak dobrá ve výzvách jako Kelly Wiglesworth. Stejně jako ona se budu snažit čtyřikrát po sobě vyhrát výzvu. Také budu jako Brenda Lowe, která byla výrazným a milým hráčem, ale zároveň byla drsná ve výzvách. A nakonec jako Sandra, v jejíž sociální hře se poznávám, protože měla takový drzý přístup a také s lidmi manipulovala.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije? Ten milion dolarů je pro mě velkou motivací. To, že se budu moct vychloubat, že jsem se stala Posledním přeživším a že budu jednou z šestnácti žen, které Survivor vyhrály, bude naprosto úžasné, ale ty peníze by mi změnily život. Dalo by mi to možnost mít vlastní dům a už bych se nemusela stěhovat z jednoho hrozného bytu do dalšího. Dalo by mi to šanci investovat a zvýšit svůj finanční stav, což bych mohla využít ve svém životním cíli, a to žít filantropický ži­vot.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Díky mému odhodlání a silné vůli vyhrát. Do všeho co dělám vkládám své srdce. Chtěla jsem chodit do školy, tak jsem si našla tři zaměstnání, abych školu měla z čeho zaplatit a k tomu jsem ještě měla tisíc hodin praxí. Chtěla jsem pomoct svému bratru v podnikání a nakonec jsme se rozrostli z jednoho podniku na tři. V srdci vím, že dokážu vyhrát. Jsem otevřená jakýmkoliv výzvám a dokážu v lidech snadno číst. Těším se na sociální hru, protože bude zábava sledovat, jak se budu vyvíjet, abych lépe navázala s ostatními spojení. Musím se totiž k nim dostat tak blízko, aby nakonec dělali to, co chci já. Když s něčím začnu, tak neskončím ani přes všechnu tu krev, pot a slzy, dokud prostě nedojdu do cíle. Studovala jsem podrobně Kdo přežije, abych věděla, jak s lidmi manipulovat, kdy použít symboly a jak hrát sociální hru. Půjdu do toho se soustředěním, čilostí a vytrvalostí.

Hra:

  • Kmeny: Malolo (oranžový)
  • Umístění: 20/20 (3 dny)

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Tak nevím co si myslet o jejím vyloučení. Mohla vydržet o něco déle, protože to je opravdu luxusní kočka a byla radost se na ni dívat, ale na druhou stranu je dobře, že vypadla, protože vím jistě, že by to byla postupem času nehorázná mrcha.

28.4.2019 | 21:53:54

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama