Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Xander Hastings

Xander Hastings

Soutěžící čtyřicáté první série, který je vývojářem aplikací. V soutěži je členem původního kmene Yase.

Sezóny 1
2021 - 2021

41. SÉRIE

Celé jméno: Alexander „Xander“ Hastings

Datum narození: 11. srpna 2000

Věk: 20

Bydliště: Chicago, Illinois

Rodné město: Jacksonville, Florida

Zaměstnání: vývojář aplikací

Zájmy: Volné lezení, road tripy, nakupování ve starožitnostech, grafický design.

Tři slova, která tě vystihují? Nezávislý, houževnatý, dobrodružný.

Co tě vytáčí? Lenost a namyšlenost, zejména od lidí, kteří jen štěkají rozkazy.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Nike Cross Nationals je hlavní šampionát přespolního běhu a mně se líbí, když jsou lidi překvapení, že se můj tým ze střední školy vůbec kvalifikoval. Podmínky v den závodu byly dost neradostné. Trasa byla kopcovitá, promočená a rozbahněná, teplota dosahovala mrazivých 4°C, lilo jako z konve a zcela jasně to nebylo nic pro kluky z Floridy. Všem bylo mizerně, ale když jsem viděl, že i ti nejlepší z nejlepších jsou plní strachu a obav, pocítil jsem příval sebejistoty. I když nám předpovídali fiasko, skončili jsme v první desítce.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Nepochybně můj táta. Obětoval všechno pro svoji rodinu a zejména pro mě, abych se mohl věnovat svým nevázaným dobrodružstvím a ambicím. Sloužil u námořnictva a u Mírových sborů a nyní působí jako prominentní doktor v naší obci v Jacksonvillu. Lidé ho zbožňují a nejvíc já. Navíc mi neustále dává najevo, jak je na mě hrdý, a podporuje mě v jakémkoliv směru, kterým se v životě chci vydat.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Zbožňuju honbu za novými znalostmi a zkušenostmi. Strávil bych celé hodiny debatováním o genialitě návrhu Richarda Serry na budovu IRS v New Yorku, nebo o tom, jak mandarínská čínština umožňuje kreativnější myšlení, nebo jak jsem s jednou laboratoří právě dokončil práci na vytvoření fotografie Krabí mlhoviny za pomoci Dopplerova jevu a Keplerova třetího zákona, nebo o algoritmu pro widget mé poslední aplikace, nebo o teplém slunečním světle zlaté hodiny, když slunce vychází nad obzor při chladném ránu v národním parku Skalnatých hor, nebo o potulování po přeplněných bazarech v západní Číně. Chci zažít tisíce životů, než ten můj skončí.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Komukoliv z okouzlujících krasavců a siláků v soutěžích, stačí si jen vybrat: Jay, Joe, Devon. Nejvíc budu asi hrát jako Jay, taky kluk z Floridy – díky fyzickým schopnostem se dostanu do sloučení, ale hlavně navážu silné vztahy, všechny okouzlím a tajně budu přemýšlet ultratakticky.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Budu Posledním přeživším, protože jsem všeuměl a nic mě v životě nezastaví. Pokud nejsem se svou situací spokojený, změním ji a vytvořím si takový svět, jak ho chci vidět. V každé sociální oblasti, do které se dostanu, umím navázat hluboká pouta. Žiju tak rozmanitý život, že se dokážu vcítit úplně do každého. Mám silnou disciplínu a nevydechnu si, dokud ten milión nebude můj, ale za žádnou cenu se nebudu chovat samolibě nebo namyšleně.

Hra:

  • Kmeny: Yase (žlutý)
  • Umístění: ?/18 (? dní)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anMu

Za mě vítěz série. Škoda, že nehrál o 10 let dříve, kdy se ještě vítěz vybíral čistě za hru a ne jestli je člen nějaké “menšiny”

17.12.2021 | 10:21:13

Stav překladu

Epizoda S43E03: I'll Sign The Divorce Papers

cz15%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Nadcházející série bude mít delší epizody

Nadcházející série bude mít delší epizody

Kvůli probíhající stávce na podzim moc novinek na amerických televizních stanicích neuvidíme. To ale neplatí pro reality show Survivor, která se vrátí s novou řadou, jejíž epizody budou mít delší stopáž.

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama