Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Dnes uvidíte: Sloučení je tady

Dnes uvidíte: Sloučení je tady

V sérii Winners at War dochází k dalšímu milníku ve hře, neboť se tři kmeny sloučí do jednoho, který bude mít černé šátky a název Koru. A v této fázi je potřeba pečlivě vybrat, koho jako dalšího vyřadit, neboť toto hlasování může určit průběh zbytku hry. Koho byste vyřadili jako prvního vy?

3 0
1.4.2020

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

WILLIAM_MOINSPIELD

Záleží jestli se někdo z Ostrova dostane do hry už při sloučení, v tom případě očekávám, že se hráči ze hry tradičně spojí proti navrátilci. Nicméně si ten potenciální navrátilec může přinést nějakou výhodu, že se ho příští kmenová rada netýká. Tím pádem by museli ostatní ukázat na jednoho ze svých, myslím, že si spousta lidí bude snažit zachránit prdel a budou ukazovat na Adama jako na easy vote, co nikomu neublíží, což by ale byla blbost, protože mě Adam zatím vychází jako ideální člen do finálové trojky a myslím, že nejsem sám, kdo si to uvědomuje. Pak je ve hře ještě jedno velké jméno a to je Tony, myslím, že Jeremy minule zminoval, že po něm půjde. Pak je tu Denise o které by se mohlo provalit, co všechno už dokázala a někdo by se mohl zaleknout její velké šance na výhru. Nakonec si ovšem nechám své velké přání a to je Wendel, doufám, že poletí, ale u Wendela platí to samé, co u Adama, mohl by se hodit do finálové trojky… :-) Rád se ale nechám překvapit, ale myslím, že jedno z výše zmiňovaných jmen poletí.

1.4.2020 | 13:29:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S43E03: I'll Sign The Divorce Papers

cz15%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Nadcházející série bude mít delší epizody

Nadcházející série bude mít delší epizody

Kvůli probíhající stávce na podzim moc novinek na amerických televizních stanicích neuvidíme. To ale neplatí pro reality show Survivor, která se vrátí s novou řadou, jejíž epizody budou mít delší stopáž.

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama