So You Think You Can Dance (Umíte tančit?)
90/100 - 4×

So You Think You Can Dance(Umíte tančit?)

Amerika volí svého nejoblíbenějšího tanečníka ze soutěžících, kteří každý týden tančí jiný taneční styl, vždy v originální choreografii. V této velice oblíbené show se tak třeba na parketu u tanga potkají hip-hoper z New Yorku s baletkou z Utahu nebo b-boy z Bostonu se steperkou ze San Francisca u současného tance. Diváci hlasují a z těch s nejmenším počtem hlasů porota každý týden vybere, koho zachrání a kdo musí soutěž opustit.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
16 sezón | FOX | 60 minut

S12E01: Auditions #1: Memphis and Dallas

S12E01: Auditions #1: Memphis and Dallas

Ocenění Emmy Award YOU THINK YOU CAN DANCE, originální a nejžhavější taneční show, je zpět! Je na čase zamknout se a nastoupit do úplně nové sezóny, nových soutěžících a nejlepších a nejhorších konkurzů.

cz sk
1.6.2015
1 hodina

Sezóna 12 představuje prohloubenou soutěž mezi tanečníky z pódia a ulice jako soudci – Nigel Lythgoe, Paula Abdul a Jason Derulo – hledejte v New Yorku, Dallasu, Detroitu, Memphisu a Los Angeles oblíbeného amerického tanečníka. Uvádíme také exkluzivní rozhovor s čestnou hvězdnou první dámou Michelle Obamou.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama