The Adventures of Puss in Boots (Dobrodružství Kocoura v botách) Popis

The Adventures of Puss in Boots

The Adventures of Puss in Boots

Kocour v botách je zpátky. Už dávno není jen Shrekův kumpán a už dávno nemá jen svůj film. Teď svá dobrodružství přesouvá i do nového seriálu plného soubojů na kordy, kvalitního mléka a prvotřídní zábavy.

The Adventures of Puss in Boots je příběh jedné z hlavních postav Shreka. Kocour v botách je ještě smělejší, odvážnější a připravený na nové činy. Tentokrát se dostane do mýtického města San Lorenzo. Obyvatelé města mají kouzlo, které je chrání před okolním světem. San Lorenzo je skryté od ostatních speciálním kouzlem, které je zničeno. Kocour v botách nabízí pomoc obyvatelům v boji proti vetřelcům. Chce se stát legendou!

Foto: DreamWorks a Netflix


Americký animovaný seriál běží od 16.1. 2015 na streamovací službě Netflix. Objednaných je celkem 78 epizod, které budou vysílány postupně v jednotlivých blocích.

Seriál již odvysílal první řadu po 15 epizodách, druhou po 11 epizodách a třetí po 13 epizodách.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Představení animovaného seriálu

Představení animovaného seriálu

Největší kočkovitý bojovník je zpět v tomto originálním seriálu plném odvážných dobrodružství a skvělé zábavy!

Reklama

Reklama

Hlídejte si nás