The Endgame
89/100 - 9×

The Endgame

Elena Federova je mezinárodní obchodnice se zbraněmi a geniální zločinec. Je schopná zorganizovat loupež banky, i když je v zajetí. Val Turner je agentka FBI, která se vší silou snaží zmařit všechny Eleniny plány.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 50 minut
žánr
Krimi, Thriller

S01E08: All That Glitters

S01E08: All That Glitters
cz sk
19.4.2022
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Tento seriál je fakt lepší a lepší. US Deep State je znám svými machinacemi, korupcí, lží a nelegální činností „nejen“ proti americkému lidu… „To je ten problém s pravdou. Někdy se nám nelíbí. Někdy nás bolí. Někdy nás něco stojí. Cena za zjištění pravdy o falešném zlatě, o falešném systému, o falešném světě, o falešné vládě… je vždy – vysoká!“ Nářez.

9.5.2022 | 21:09:22

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama