The Essex Serpent (Nestvůra z Essexu)
80/100 - 11×

The Essex Serpent(Nestvůra z Essexu)

Ovdovělá Cora, která byla propuštěna ze zneužívajícího manželství, se přestěhuje z viktoriánského Londýna do malé vesnice Aldwinter v Essexu, zaujatá místní pověrou, že se do oblasti vrátil mýtický tvor známý jako Essexský had.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Claire Danes (Cora Seaborne), Tom Hiddleston (Will Ransome), Frank Dillane (Luke Garrett), Hayley Squires (Martha), Clémence Poésy (Stella Ransome)

The Essex Serpent

The Essex Serpent je dramatický televizní seriál z roku 2022 z období gotiky a romantiky založený na stejnojmenném románu Sarah Perry. Scenáristkou pro seriál byla Anna Symon a režíroval ho Clio Barnard. Premiéru měl na Apple TV+ 13. května 2022.

V hlavních rolích hrajíTrailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Maki

Od začátku jsem čekala,co se bude dít,seriál měl pomalý rozjezd…no rozjezd,ono se to ani ňák nerozjelo…celkem o ničem…dokoukala jsem to,už jen kvůli Tomu Hiddlestonovi. Claire Danesová mně tam celkem i vadila, nesympatická postava…ale každý si musí udělat svůj názor,sto lidí,sto chutí.Určitě nikoho od seriálu neodrazuji,ale pro mě celkem zklamání…

12.6.2022 | 15:19:11

Nepřehlédněte

Nestvůra z Essexu (2016)

Nestvůra z Essexu (2016)

Cora Seaborne si v roce 1893 užívá své nedávné svobody od násilného manžela a přestěhuje se z Londýna do malé vesnice v Essexu. Zaujme ji myšlenka, že by mohla být pronásledována mytologickým mořským hadem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama