The Irregulars (Příležitostní detektivové z Baker Street)
57/100 - 19×

The Irregulars(Příležitostní detektivové z Baker Street)

Seriál, který se odehrává ve viktoriánském Londýně, sleduje gang problémových pouličních mladistvých, kteří jsou zmanipulováni k řešení zločinů pro zlověstného doktora Watsona a jeho záhadného obchodního partnera, nepolapitelného Sherlocka Holmese.

VB | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Krimi
hrají
Eileen O'Higgins (Alice Cook), Thaddea Graham (Bea Cook), Jojo Macari (Billy Chisup), Darci Shaw (Jessie Cook), Royce Pierreson (John Watson), Clarke Peters (Muž v bílém), Harrison Osterfield (Leopold), Henry Lloyd-Hughes (Sherlock Holmes), McKell David (Spike)

Muž v bílém

Muž v bílém

Velice silné médium.

Sezóny 1
2021 -

Muž v bílém se Jessie poprvé objeví v úvodní epizodě, když ji zachrání před postavami morového lékaře, kteří pronásledují její sny. Umístí na její zápěstí obraz motýla, který jí umožní cestovat do jeho krásné vysněné země Bažiny v Louisianě. Na oplátku ji požádá, aby se ponořila do myslí zločinců, které Příležitostní detektivové vystopovali, obyčejných Londýňanů, kteří najednou dostali do vínku nadpřirozené schopnosti. Muž v bílém chce vědět, odkud jejich síla pochází, aby jí pak sám mohl získat.

Clarke Peters jako Muž v bílém. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama