The Lost World (Ztracený svět)
82/100 - 35×

The Lost World(Ztracený svět)

Na počátku minulého století hledala skupina badatelů pravěký svět. Hnáni ctižádostí, tajnými přáními, touhou po dobrodružství a dokonalé senzaci. Spřátelili se s divokou kráskou. Ale zůstali uvězněni v podivném a krutém světě. Každý den se zoufale snaží opustit Ztracený svět.

USA | 1999 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syndication | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Peter McCauley (Profesor George Edward Challenger), Rachel Blakely (Marguerite Krux), Jennifer O'Dell (Veronica Layton),

Marguerite Krux

Marguerite Krux

Dědička

Sezóny 3
1999 - 2002

Žena, která zaplatila celou Challengerovu expedici, aby během ní sledovala své vlastní zájmy. Marguerite má talent na jazyky, ovládá i mnoho starověkých jazyků, i když se je nikdy neučila. Zajímá jí archeologie i geologie, zvlášť drahokamy. Je několikanásobná vdova a její minulost je celkově opředena tajemstvím. Zdá se chladná a nepřístupná, protože neměla lehký život a snaží se držet si od ostatních odstup. Je to však jen maska a na členech expedice jí opravdu záleží.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama