The Messengers (Poslové) S01E01: Awakening

S01E01: Awakening

S01E01: Awakening

V sluncem prolité poušti Nového Mexika dopadne záhadný předmět a způsobí zástavu srdce pěti zdánlivě neznámým cizincům. Ti se pak probouzejí k životu a zjišťují, že byli obdarování nevídanými schopnostmi.

cz sk
17.4.2015
1 190 000
40 minut

V sluncem prolité poušti Nového Mexika sleduje vědkyně Vera Buckleyová zcela fascinována pád záhadného objektu na povrch Země a explodující v hromadu světel a nárazovou vlnu, která jí na malou chvíli zastaví srdce. Ale Vera není jedinou, kterou tato vlna ovlivnila. Je ihned záhadně propojena s dalšími čtyřmi cizinci, kteří také omdleli, aby se následně zázračně vrátili do života. Erin, mladá matka, zoufale chránící svou sedmiletou dcerku před agresivním bývalým. Peter, ztrápený středoškolák, který konečně učiní přítrž šikanování, které už nemůže dál snášet. Raul, federální agent, který se snaží uniknout z rukou brutálního mexického drogového kartelu, kde působí v přestrojení. A Joshua, Jr., charismatický televizní kněz, který kráčí ve šlépějích svého otce. Všichni po pulsu probudí se schopnostmi, kterým stěží dokážou uvěřit, od neuvěřitelné síly po schopnost léčit ostatní. Nejzáhadnější je však postava Muže, který Vere nabídne to jediné po čem ve svém životě touží, znovu shledání se svým uneseným synem, když mu pomůže s jistým morálně složitým posláním. Toto poslání zavede Veru k zdravotní sestře Rose Arvaleové, která teď leží v kómatu po zdánlivě náhodném přepadení před sedmi lety a náhle vyvolá rozruch. Jak Joshua, Jr. předpověděl, kola Zjevení se pomalu uvádí do pohybu a tato skupinka cizinců by mohla být jedinou nadějí v zabránění hrozícího Vytržení.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mynonka

Not bad…

15.6.2015 | 16:32:21
Luuuu

Fajn začátek, sympatické obsazení, .. uvidí se po pár dalších dílech,

čestný člen redakce
22.4.2015 | 23:21:08
Kimberlly

Sľubný začiatok

19.4.2015 | 20:46:56
Misfits

Takže na zemi přistál sám ďábel a následně pět andělů „posedlo“ pět lidí a obdařilo je superschopnostmi – máme tu super silného náctiletého cápka, co utíká od všeho co má, lidí které miluje, ale vypadá, že je mu to úplně fuk; dále super sexy latino amerikána, který je mladší verzí Profesora X; bývalou alkoholičku s léčitelskými schopnostmi a správňáckou dcerou, které terorizuje bývalý; náboženského fanatika, který má vize o budoucnosti a vědkyni, jejíž super schopnost nám je zatím skryta… Takže Constantine potkal Heroes… No… nápad se mi líbí až na tu náboženskou tématiku, mnohem více bych uvítal mimozemský útok. Takže zatím tak 70 % (přikláním se k 80 % kvůli Raulovi ;) ).

18.4.2015 | 19:24:23
Mammon52852

Teď jsem skouknul a ušlo to ne že ne

18.4.2015 | 14:14:01
just-someone

Na začátek dobrý.

18.4.2015 | 12:24:10

The Messengers (Poslové)
80/100 - 56×

The Messengers(Poslové)

Na planetu Zemi dopadne záhadný objekt a usmrtí skupinu několika lidí. Zabije je silným energetickým pulsem, který dopad vyvolá. Mrtví se ale proberou zpátky k životu a zjistí, že je všichni pokládají za zachránce lidstva. Svou smrtí totiž zjevně zabránili apokalypse.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Diogo Morgado (The Man), Shantel VanSanten (Vera Buckley), Jorge Daniel Pardo (Raul Garcia),

Konec poselství

O osudu seriálu je rozhodnuto

O osudu seriálu je rozhodnuto

Stanice již s druhou řadou Messengers nebude pokračovat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Reklama

Promo postav

Promo postav