The Nevers (Viktoriánky)
86/100 - 46×

The Nevers(Viktoriánky)

Dobrodružný seriál, sleduje spolek viktoriánských žen, jenž mají neobvyklé schopnosti a poslání, které by mohlo změnit svět.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Fantasy, Historický, Nadpřirozený
hrají
Laura Donnelly (Amalia True), Olivia Williams (Lavinia Bidlow),

Amalia True

Amalia True

Záhadná vdova, která pro ránu nejde daleko. Patří mezi Dotčené a její schopnosti jí umožňují vidět náhodné střípky budoucnosti.

Sezóny 1
2021 -

Narodila se kolem roku 1969. Živila se jako pekařka a její zesnulý manžel byl řezník. V den, kdy se z ní stala Dotčená, se chtěla zabít skokem do řeky. Zjistila, že ví věci, které by neměla a ze začátku se považovala za blázna. Vede charitativní organizaci Lavinie Bidlowové a stará se o Dotčené, které hledá v ulicích Londýna.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Joss Whedon skrátka vie, ako kvalitne napísať silné ženské postavy a to tak, aby to bolo maximálne prirodzené a nepôsobilo to vôbec na silu. Táto hlavná hrdinka má naozaj ďaleko od dokonalosti, je depresívna, pochmúrna a melancholická. Nešťastie zapíja alkohol a bitkami v bare. Živý dôkaz toho, že netreba postavu zbytočne idealizovať, aby sa z nej stala v zásade hrdinka. A preto je Amalia za mňa tou najlepšou postavou tohto seriálu. Molly má patričnú hĺbku, zaujímavú psychológiu a premenlivú, ale prudkú povahu. Je vskutku excelentne napísaná a bravúrne zahraná. Laura Donnelly je skutočne nádherná herečka a jej akcent je vážne sexy.

17.5.2021 | 23:51:53
Lex Luthor

Hlavní hrdinka

20.4.2021 | 17:22:14

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů