The OA
92/100 - 135×

The OA

Dramatický mysteriózní seriál o slepé mladé ženě, která zmizela, sedm let byla pohřešována, a nyní se znovu vrátila se záhadně uzdravenýma očima. Hlavní roli ztvární Brit Marling, která je společně s režisérem Zalem Batmanglijem také spoluautorkou námětu a scénáře.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Brit Marling (Prairie Johnson), Patrick Gibson (Steve Winchell), Alice Krige (Nancy Johnson), Scott Wilson (Abel Johnson), Jason Isaacs (Hunter Aloysius Percy), Nikolai Nikolaeff (Roman Azarov)

Steve Winchell

Steve Winchell

Steve WInchell, ten kluk, před kterým se raději všichni klidí z cesty. Je to ale vážně ztracený případ, který patří do vojenské školy?

Sezóny 1
2016 -

Vztek, drogy, smutek, nepochopení. Takhle by se dala shrnout postava Steva Winchella. Co však najdeme, když půjdeme víc pod povrch? Steve je středoškolák, kterému se od jeho rodičů nedostává zrovna moc pochopení. Dívka, do které je zamilovaný, o něj v tomto směru nejeví zájem a výstraha v podobě vojenské školy mu také zrovna neprospívá. Epizodu od epizody ale můžeme vidět změnu, kterou tato postava prochází a dá se říct, že za pomoci okolí, v sobě konečně nachází i ty dobré stránky.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rezina

Vždycky se mi líbí postavy, které na sobě během seriálu pracují, nějakým způsobem se vyvíjejí a pokud je to dobrým směrem, tím lépe.

11.10.2017 | 23:41:34

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama