The Outpost
76/100 - 39×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy


Diskuze: Obecná diskuze

Obecná debata o seriálu The Outpost.

Raiden123

Neviem trochu mi to hlavna postava pripomina jednu herečku s filmov Mythica. Tak zeby tento serial Outpost bol nieco ako nizkorozpočtove shanara chronicles ?Zatial je to tažke posudit,trailer zatial nevyzera nejak slavne.Ked Pozriem aspon prvy diel,tak to snad mozem ohodnotit lepšie.

8.7.2018 | 22:54:11
Raiden123

Podla jedneho s trailerov to vyzera,že hlavna postava je polovičny temny (dark) elf,ktory si odrezal špice uši aby sa zamaskovala aby prežila ak by stretla nepriatleskych ludi,ktory su proti Elform,ak sa tak ta rasa ludi vola s ktorej naša postavička Talon pochadza,no može to byt i omyl,vobec to nemusi byt Elf,dej nas može prekvapit,ale ked oni su poslednou dobou take postavy popularne v roznych serialoch,že je to sice človek,ale zaroven i nie je. [emote:Zamysle­na tvár].

10.7.2018 | 10:33:42
666MMM777

„Proto se vydá do zoufalé základny“ – vydá se do „zoufalé“ (??) základny?? Nemohu uvěřit. Jaký je anglický originál textu?

11.7.2018 | 8:32:51
Raiden123

Gallwood Outpost ? EN- imdb – Talon, the lone survivor of the Blackbloods, sets off to track her family's killers, and discovers her supernatural powers, which she must learn to harness.

Aha – EN 01×01– Talon takes a journey to a „desperate“ Outpost on the edge of the realm, where she finally confronts one of the men who slaughtered her people.

To „desperate“ by tam nemalo byt,to bol zas dakdo mimo,možno to malo byt – Talon takes a desperate journey to the Outpost…

Ja som naškrabal sub k prvemu dielu a zase som zlyhal,nikoho to nezaujima. :-( Kašlem na to pre.kladanie.

11.7.2018 | 23:18:17
Dibex

Je velice patrné, že tvůrci měli velmi omezený rozpočet, to ovšem neznamená, že seriál nemůže být dobrý. Po prvním dílu můžu říct, že to zatím není úplně špatné, ikdyž zápletka je jaksi ještě dost zastřena. Dost mi to připomíná seriál Legend of the Seeker a The Shannara Chronicles, ale to může být tím, že fantasy seriálů je docela poskrovnu. Určitě budu koukat dále. :-)

12.7.2018 | 21:13:06
Tyynaa

po prvním dílu je to takové rozpačité – námět, postavy a prostředí by se dalo hodnotit ok, dialogy místy teda kýč a koncept budování příběhu taky trochu pokulhává (flashback divně napojený na zbytek a bylo toho naservírováno až moc naráz, ten závěrečný souboj a mrtvola píšící krátké slohové cvičení?), prostě takové jako by si to hrálo na epický příběh na který možná ani tak nemají rozpočet, uvidím co přinesou další díly

13.7.2018 | 17:57:23
MrPlankton

jakmile se do toho dostanete, tak už vás to nepustí :) líbí se mi to :) děkuji za překlad

8.9.2018 | 13:16:48
MrPlankton

Po shlédnutí celé série musím uznat, že mě seriál opravdu baví. Zápletka je zajímavá a v jistých směrech i originální, čemuž hlavně začátek serie moc nenasvědčoval. Samozřejmě není to revoluční fantasy, ale je rozhodně funkční a jak už jsem psal před měsícem – když se do toho dostanete, tak už vás to nepustí. Těším se na další serii. Děkuji za překlad.

PS: nemůžu si pomoct, ale Talon je hrozná kočka, což zřídka u představitelek ostatních seriálů vnímám :D nějak se jim podařilo trefit můj vkus

#11 Pewerell
3.10.2018 | 19:32:33
MrPlankton

2. serie potvrzena

14.1.2019 | 2:29:48
MrPlankton

Druhá serie ve mě zanechala pozitivní a zároveň zvláštní dojem. S vědomím, že se zjevně už od začátku jedná o nízkorozpočťák, jsem se bavil. Většinou to vypadá, že je to projekt nadšenců a že plno věcí se vymýšlí za chodu. Na druhou stranu mě druhá serie i semtam překvapila, když do některých efektů vložili větší úsilí nebo na ně měli více financí. Je to zkrátka kvalitativně taková novodobá Xena nebo Herkules, na které jsem se díval jako prcek. Bohužel se velká část příběhových linek stočila na výplň „rodinné drama“, což trošku vypadá, že si nevěděli rady s rozšířením zápletky Talon, řádu a výspy. Kvůli tomu se mi líbila 1. serie více, ale možná jsem se jen stal náročnějším.

Čas ukáže, zda bude i 3. série, a já bych jí i uvítal. Vidím na hercích, že je to hodně baví a je tam přátelská atmosféra. Finančně by to nemuselo vycházet draho vzhledem k tomu, že kulisy a modely jsou už vyrobeny od 1. série. Na druhou stranu jim možná povolili 2. sérii jen kvůli tomu zápalu. Je to pořád poměrně zábavné, když víte, co čekat.

6.10.2019 | 2:17:05
Pewerell

#8 MrPlankton: :D no to je i důvod proč se i já dívám na tenhle seriál ,Jessica Green je nádherná ženská . Co se týče seriálu taky se mi líbí (hledal jsem něco nového ) a zajímavě se to vyvijí.

21.11.2020 | 21:30:15


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama