The Outpost
76/100 - 39×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy


Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: For the Sins of Your Ancestors

  S03E01: For the Sins of Your Ancestors

  Výspa je po válce s Prvotním řádem pod nadvládou temnokrevných, kteří zotročují obyvatele a nutí je kopat tajemný artefakt. Zatímco se Talon snaží držet dál od ostatních, aby neohrozila sebe ani je, Gwynn je v ohrožení života. Janzo mezitím soupeří s novou okupantkou své laboratoře.

  9.10.2020
  43 minut
 • S03E02: The Peace You Promised

  S03E02: The Peace You Promised

  Po příchodu vůdkyně temnokrevných, Yavally, se situace ve Výspě uklidňuje a zavládá nejistý mír, který je pokoušen oběma stranami. Garret příměří porušuje, za což je odsouzen k trestu smrti utopením, svou daň si zločin vybere ale i na straně tenokrevných. Talon si konečně jasně vybírá stranu, zatímco Gwynn spouští riskantní plán, jak Výspu zachránit. Janzo mezitím spolupracuje s Wren na rozluštění tajemství nového kinje.

  16.10.2020
  43 minut
 • S03E03: A Life for a Life

  S03E03: A Life for a Life

  Talon, Janzo, Wren a Yavalla se vydávají pro mýtický kinj. Cestou musí odolávat nástrahám i hádankám, které mají mají prověřit jejich ctnosti a ukáže se, že ne každý je má. Zatímco Janzo a Wren se sbližují, Talon s Yavallou mezi sebou prohlubují nedůvěru. Během toho se Tobin snaží uprchnout a dostat se domů, kde by mohl získat armádu, Gwynn se snaží oklamat Zeda, podaří se jí ale zastavit jeho démona, kterého poslal na lov Tobina?

  23.10.2020
  43 minut
 • S03E04: The Key to Paradise

  S03E04: The Key to Paradise

  Yavalla pomocí nového kinje rozšiřuje svou moc nad Sjednocenými, v čele jejích věrných je nyní Gwynn, která slouží jako její oči a uši. Zatímco Janzo a Wren posouvají své experimenty na další úroveň, Talon a Garret se stanou svědky předávání kinjů a snaží se získat Zeda na svou stranu. Tobin příjíždí domů, kde zjišťuje, že žádná armáda neexistuje. Východiskem by mohla být jeho mladistvá láska, která ovšem za své vojsko požaduje mnohem víc než jen platbu zlatem. Tak či tak Tobin s novou armádou vyráží na záchranu Výspy, je ale koho zachraňovat, když na něj u bran čeká nedotčená a usměvavá Gwynn?

  30.10.2020
  43 minut
 • S03E05: Under Yavalla's Control

  S03E05: Under Yavalla's Control

  Když se ve Výspě strhne tichá válka o Tobina, zmate ho to natolik, že neví, komu věřit. Janzo a Wren se snaží zjistit informace o novém kinji, ale jde jim to těžko, protože nemají nikoho na experimenty. Yavalla a Gwynn jsou nuceny improvizovat, což nejenže předvede, jakou mocí Yavalla vládne, ale také odhalí nové schopnosti kinje. Dokáže krysa porazit Tobinovu armádu?

  6.11.2020
  43 minut
 • S03E06: Kill the Rat, Kill the Kinj

  S03E06: Kill the Rat, Kill the Kinj

  Zatímco Yavalla, Gwynn, Tobin a celá armáda rozsévají kinje po všech vesnicích směrem k hlavnímu městu, Talon řeší vůdčí úlohu ve Výspě, kam se stahují i všichni uprchlíci z okolí, mezi které se snaží vetřít Sjednocení, aby mohli šířit Yavallin vliv. Janzo a Wren mají konečně laboratorní krysy, na kterých mohou zkoumat sílu kinje, rychlost šíření je ale vyděsí. Zdá se ale, že našli unikátní detektor Sjednocených. Zed se znovu setkává se svým démonem, ale radost mu nedělá hned trojlístek neštěstí – ukradené prsteny temnokrevných, zdivočelý démon a sekta fanatiků, kteří se chystají na další obětování. Dokáže si Talon udělat ve Výspě pořádek?

  13.11.2020
  43 minut
 • S03E07: Go Ahead and Run

  S03E07: Go Ahead and Run

  Yavalla, Tobin a Gwynn přicházejí do hlavního města a velmi rychle ho ovládají. Zatímco se Gwynn stává královnou, Yavalla ze sebe dělá bohyni. Na kinji se ale začínají projevovat vedlejší účinky. Zatímco Janzo a Wren dál hledají lék, musí se postarat o Výspu, kterou okupují zbývající vojáci Prvotního řádu, kteří mají eso v rukávu. Svoboda od vedený Výspy Talon umožňuje znovu se sblížit s Garretem. Oba se spolu se Zedem vydávají na výpravu, připraveni zabít Yavallu všemi dostupnými prostředky. V hlavním městě je ale čeká nemilé překvapení, nebo spíš dvě.

  23.11.2020
  43 minut
 • S03E08: Dying Is Painful

  S03E08: Dying Is Painful

  Vojáci Prvotního řádu ovládají Výspu a nutí temnokrevné vraždit se navzájem. Janzo a Wren jsou rozdělení a Wren se musí vypořádat nejen s Prvotním řádem, ale i se svou matkou. Janzo má na starosti tenčící se zásoby jídla a Falistu, která přijíždí hledat Tobina. Talon a Garret uzavírají nejisté spojenectví s Druhou. Aby mohli utéct, musí zabít Gwynn a Tobina. Nakonec se vrací udělat do Výspy pořádek, což zapříčiní, že červený kinj získá nový majitel.

  30.11.2020
  43 minut
 • S03E09: She Is Not a God

  S03E09: She Is Not a God

  Situace ve Výspě vře, když se Gwynn dozví pravdu o Tobinovi a Falistě. Moc nepomůže ani omilostnění zrádných rytířů Prvního řádu. Talon se od Druhé dozvídá o černém kinji a zvažuje ho jako zbraň proti Yavalle, společně se Zedem se pak po ní vydávají pátrat. Wren a Janzo hledají protilátku a zkouší všemožné kombinace, nakonec započnou vlastní výpravu za Yavallou. Tobin s armádou odjíždí, obě výpravy jsou pryč a Gwynn se cítí sama a nejistá, naštěstí má po ruce Garreta.

  7.12.2020
  43 minut
 • S03E10: From Paradise to Hell and Back
 • S03E11: The Hardest Part of Being Queen
 • S03E12: Where Death Lives

  S03E12: Where Death Lives

  28.12.2020
  43 minut
 • S03E13: Violence is Futile

  S03E13: Violence is Futile

  4.1.2021
  43 minut

Filtr seriálů
Reklama