The Pillars of the Earth (Pilíře Země)
90/100 - 29×

The Pillars of the Earth(Pilíře Země)

Osmidílný historický seriál podle úspěšné stejnojmenné románové předlohy Kena Foletta. Po smrti Jindřicha I. je anglický trůn vratký a časy jsou nepokojné. Tom Stavitel (Rufus Sewell) s rodinou putuje po krajině a doufá, že se mu podaří rodinu uživit a zároveň si splnit velký sen postavit katedrálu. Přidává se k němu i údajná čarodějka Ellen a její tichý syn Jack, který po otci zdědil velmi specifický prsten. Stejně jako další osudem zkoušení, i oni v 20. letech 12. století přicházejí do Kingsbridge…

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 50 minut

S01E06: Witchcraft

S01E06: Witchcraft

Mrtví z Williamova nájezdu jsou pohřbeni a Richard se vrací z války, aby našel svou sestru bez peněz a nemohl podpořit jeho rytířství.

sk
20.8.2010
432 000
51 minut

Alfred se nabízí Prior Philipovi jako staviteli a také Richardovi jako sponzorovi a Aliena si musí vybrat mezi svými pocity vůči Jackovi a přísahou otci. Alfred i William se ožení, i když obě nevěsty se brzy stanou oběťmi krutosti. Ellen po prokletí manželství pomáhá Jackovi uniknout z převorství a odchází do Francie. Regan zavraždí arcibiskupa ao osm měsíců později nutí Walerana, aby se přimlouval o Williamově dlouho zpožděném hrabství. Stropní katastrofa v Kingsbridge se stává způsobem, jak Waleran nahradit Filipa. V troskách Aliena porodí Jackova syna a je vyhozen Alfredem, ale Ellen ji povzbuzuje, aby hledala svého milence. Mezitím Jack obdivuje revoluční gotickou práci prováděnou v bazilice sv. Denise.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama