The Pillars of the Earth (Pilíře Země)
90/100 - 29×

The Pillars of the Earth(Pilíře Země)

Osmidílný historický seriál podle úspěšné stejnojmenné románové předlohy Kena Foletta. Po smrti Jindřicha I. je anglický trůn vratký a časy jsou nepokojné. Tom Stavitel (Rufus Sewell) s rodinou putuje po krajině a doufá, že se mu podaří rodinu uživit a zároveň si splnit velký sen postavit katedrálu. Přidává se k němu i údajná čarodějka Ellen a její tichý syn Jack, který po otci zdědil velmi specifický prsten. Stejně jako další osudem zkoušení, i oni v 20. letech 12. století přicházejí do Kingsbridge…

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 50 minut

S01E07: New Beginnings

S01E07: New Beginnings

Je 1146 a po svém čase v St.

sk
27.8.2010
607 000
54 minut

Denis se Jack učí, jak naplnit Tomův sen o vysoké katedrále naplněné světlem. Aliena úspěšně sleduje Jacka ve Francii a oba se sejdou. Když se vrátí, dorazí do Cherbourgu, kde se dozví o svém otci (s autorem Kenem Follettem v roli portrétu) a setká se s jeho rodinou. Mezitím Waleran nabídne Philipovi arciděkanské postavení, ale kvůli Waleranovým ambicím ho odmítá. V bitvě Richard zabil Gloucestera a potěšil krále, který ho může splatit pouze tím, že požádá, aby pokračoval v křížové výpravě. S příchodem Jackovy plačící sochy se Kingsbridge znovu stává prosperujícím a rozzuřuje Regana a Williama, kteří plánují další útok. Na druhou stranu, Elizabeth je schopna shromáždit odpor městských obyvatel, kteří se spojí a postaví městskou zeď. Philip znovu získá kontrolu poté, co Cuthbert zemře při neúspěšném pokusu o Jackův život a William si na něj vezme nenasytnou kontrolu své matky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama