The Pillars of the Earth (Pilíře Země)
90/100 - 29×

The Pillars of the Earth(Pilíře Země)

Osmidílný historický seriál podle úspěšné stejnojmenné románové předlohy Kena Foletta. Po smrti Jindřicha I. je anglický trůn vratký a časy jsou nepokojné. Tom Stavitel (Rufus Sewell) s rodinou putuje po krajině a doufá, že se mu podaří rodinu uživit a zároveň si splnit velký sen postavit katedrálu. Přidává se k němu i údajná čarodějka Ellen a její tichý syn Jack, který po otci zdědil velmi specifický prsten. Stejně jako další osudem zkoušení, i oni v 20. letech 12. století přicházejí do Kingsbridge…

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 50 minut

S01E08: The Work of Angels

S01E08: The Work of Angels

O deset let později, v roce 1156, se Richard vrací z křížové výpravy a hledá znovu svůj titul, který mu konečně udělil Eustace.

sk
27.8.2010
607 000
55 minut

S podporou Elizabeth a Alieny, on je schopný kultivovat Shiring hrad po duelu s Walterem. Mezitím Jackova fixace s katedrálou a výskyt trhlin na její střeše vede k napětí s Alienou. Waleranovo pokračující plánování vedlo ke smrti Alfreda ak zatčení Jacka nově jmenovaným šerifem Williamem. Stephenovy naděje jsou zničeny smrtí jeho syna v bitvě. U Jackova soudu Ellen produkuje Shareburgův dopis a Martha produkuje svůj prsten, jako důkaz Waleranovy spoluviny při vraždě prince Williama na Bílé lodi. V chaosu soudu zemřou William i Waleran a Jack a Aliena se konečně ožení. O 14 let později, v roce 1170, je katedrála a její skleněná okna konečně dokončena.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama