The Society
88/100 - 20×

The Society

Skupina teenagerů je záhadně převezena do bohatého města v Nové Anglii, kde mohou žít bez svých rodičů. Zatímco se snaží zjistit, co se jim stalo a kde jsou, tak přichází na to, že musí vytvořit pořádek a spojenectví, pokud chtějí přežít.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Thriller

S01E10: How it Happens

S01E10: How it Happens

Campbell vymýšlí podraz s Lexie a Hlídkou. Kelly najde něco podezřelého. Becca rodí. Výprava se vrací.

sk
10.5.2019
59 minut

Grizzova skupina nemá ze začátku moc úspěchu. Později však najdou místo, kde by se snad dalo přežít.

Lexie získává čím dál tím víc podpory. I tak Allie odmítá jakkoli manipulovat s volbami. Campbell a Harry se rozhodnou přesvědčit Hlídku, aby uspořádali puč. Luke nejprve nesouhlasí, ale pod nátlakem se nakonec přidá na jejich stranu.

Kelly všem ukáže fotku a Sam přizná pravdu o dokumentech, které našel a které ho Campbell donutil zničit.

Helena se rozhodne pomoct Allie proti Lexie a promluvit lidem do duše. V tu chvíli už ale Campbell komunikuje s Lexie a domluví se s ní, že ona a Harry budou vládnout spolu.

Hlídka pak zajme Willa a Allie. Campbell si dojde pro Elle, která musí hrát nadšenou, že je „zachráněná“. Celá skupina pak přeruší Helenin proslov v kostele a oznámí, že Allie a Will byli zatčeni za to, že chtěli manipulovat volbami.

Becce se narodí holčička Eden, ale na pozadí všech událostí tomu nikdo nevěnuje pozornost. Kelly konfrontuje Harryho. Ten jí však radí, aby radši mlčela.

Lidi jsou zmanipulovaní. Do toho všeho se vrací Grizz, který nechápe nic. Ironicky, přestože slibovala změnu, Lexie pokračuje dál v systému, který už zavedla Allie.

V posledním závěru vidíme Charlieho, psa Elle. Toho hladí matka Allie a Cassandry. Předčítá skupině malých dětí pohádku Petra Pana pod oficiální tabulí s nápisem „Vzpomínáme“ se jmény všech středoškoláků.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DebiQue

Super. Pripomína Lost a Under the Dome

28.10.2020 | 14:45:47
panslunicko

Celkově dle mě průměr, díl budiž za čtyři hvězdy. Celkově je to stavěné asi spíš pro mladší publikum. (tím myslím věk podobný hercům) Myšlenku to má pěknou, ale spád děje mi připomíná starší seriály, aneb nic moc se neuděje v mnoha dílech. Někomu tyhle žabomyší války můžou sedět, ale mystérium se o moc nerozlousklo – to které by mě zajímalo nejvíce. Jinak souhlasím, že to připomíná Lost a Under the dome.

28.5.2019 | 15:51:10

Filtr seriálů