The Society
88/100 - 20×

The Society

Skupina teenagerů je záhadně převezena do bohatého města v Nové Anglii, kde mohou žít bez svých rodičů. Zatímco se snaží zjistit, co se jim stalo a kde jsou, tak přichází na to, že musí vytvořit pořádek a spojenectví, pokud chtějí přežít.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Thriller


S01E09: New Names

S01E09: New Names

Will se přizná Allie, že k ní má city. Elle se svěří Heleně. Campbell donutí Harry, aby kandidoval. Grizz vede výpravu.

cz sk
10.5.2019
1 hodina

Lidé se zapisují na volby. Campbell zapíše Harryho jako protivníka Allie. Kelly cítí, že v tom je nějaký podraz. Campbell Harryho přesvědčí, aby kandidoval.

Helena zjišťuje, že Campbell Elle ubližuje a nabídne jí pomoc. Campbell však Elle vyhrožuje tím, že Heleně ublíží, takže se Elle rozhodne utéct a říct Allie pravdu o otrávení.

I Hlídka se chce zapsat do voleb. Allie jim to však zakáže, mít „armádu“ ve vládě by totiž nebylo správné. Ani Helena to Lukovi nedoporučuje, což ho ranní na citech. Nejhůř to ale nesou Clark a Jason (Emilio Garcia-Sanchez).

Allie se rozhodne pomoct Elle tím, že jí uvězní. Campbell je vzteky bez sebe, a ještě to nahrává jejím protivníkům, protože to „udělala bezdůvodně“.

Grizz se vydává na výpravu s pár dalšími, aby našli pole na farmaření. Samovi se konečně podaří s ním promluvit a usmířit se.

Harry a Allie jsou jediní kandidáti a účastní se debaty. V tu chvíli ale dorazí Lexi a a svými atraktivními argumenty si získá podporu většiny. Pro Allie to vypadá špatně.

Kelly a Becca objevují fotku řidiče autobusu. Je to Pfeiffer.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama