The Society
88/100 - 20×

The Society

Skupina teenagerů je záhadně převezena do bohatého města v Nové Anglii, kde mohou žít bez svých rodičů. Zatímco se snaží zjistit, co se jim stalo a kde jsou, tak přichází na to, že musí vytvořit pořádek a spojenectví, pokud chtějí přežít.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Thriller

S01E08: Poison

S01E08: Poison

Díkuvzdání se hrozivě zvrhne. Hlídka z toho důvodu překročí meze. Sam stojí mezi Beccou a Grizzem.

cz sk
10.5.2019
53 minut

Pokračuje večeře Díkuvzdání. Elle je strachy bez sebe, že si někdo dá její otrávený koláč. Hned prvním člověkem je Allie. A není poslední. Elle se pokusí sníst co nejvíc koláče sama, ale přichází pozdě.

Bean, Lexi a dalších pár spolužáků se rozhodnou udělat improvizované divadlo. Věci se ale zvrtnou, když Lexi udělá z hry slovní útok na Allie.

Po večeři se všichni rozchází do svých domovů. Náhle se však všem, kdo pozřeli Ellin koláč, udělá zle (včetně Elle). Nastává panika. Kelly s Gordiem se podaří všechny zachránit, Elle a Allie dokonce zavedou infuzi.

Do toho se objevuje Becca, též s bolestmi břicha. Ty však nejsou z koláče, ale z těhotenství. Nemůžou se však Samovi dlouho dovolat. Grizz pak zjišťuje, že Becca je těhotná a že otec je Sam, což ho nepříjemně překvapí.

Kelly si uvědomuje, že Will má pro Allie city. Kelly se rozhodne pomoct Harrymu, který trpí depresemi a nevychází z pokoje.

S Gordiem a Bean se snaží přijít na to, kdo za útokem stál. A mezi podezřelými je každý, kdo přinesl vlastní jídlo. Hlídka obchází všechny, kdo navařili. Při vyslýchání Elle Campbellovi dojde, co udělala, a kryje jí.

Nejvíce je však podezřelá Lexi díky svému vystoupení. Hlídka ji zavře do sklípku a poníží ji. Když si pak stěžuje Allie, Allie ji setře.

Campbell si došlápne na Elle. Elle má strach, ale výsledek jejího konání je snad ještě horší. Elle se od Campbella chtěla dostat pryč, její pokus otrávit ho však Campbella přitáhl k ní ještě víc. Elle je v pasti.

Allie se rozhodne vyhlásit volby, do kterých se může přihlásit kdokoli.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DebiQue

FValek v Amerike sú sušené vajcia bežné…

28.10.2020 | 14:41:46
FValek

Hmm, kde vzala Elle vejce do koláče… to jich tam po půl roce mají tolik a dobrých? :O

22.8.2019 | 3:26:07

Filtr seriálů
Reklama