The Summer I Turned Pretty (Léto, kdy jsem zkrásněla)
88/100 - 10×

The Summer I Turned Pretty(Léto, kdy jsem zkrásněla)

Při každoroční dovolené v plážovém domě jejich rodinných přátel se Belly opět shledává se svými kamarády, bratry Jeremiahem a Conradem, a ocitá se s nimi v milostném trojúhelníku.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Lola Tung (Belly Conklin), Christopher Briney (Conrad Fisher), Gavin Casalegno (Jeremiah Fisher), Sean Kaufman (Steven Conklin), Jackie Chung (Laurel Park), Rachel Blanchard (Susannah Fisher), Rain Spencer (Taylor Jewel), Minnie Mills (Shayla Wang), David Iacono (Cameron), Summer Madison (Nicole Richardson), Alfredo Narciso (Cleveland Castillo), Colin Ferguson (John Conklin), Tom Everett Scott (Adam Fisher), Kyra Sedgwick (Julia), Elsie Fisher (Skye)

Postavy

 • Belly Conklin

  Belly Conklin

  Belly vždy působila jako neohrabaná holka, dokud nedošlo na její šestnácté narozeniny, kdy se z ní stává půvabná dívka. A ráda by konečně prožila lásku, nejlépe s Conradem, který se jí líbí celý její život.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
 • Conrad Fisher

  Conrad Fisher

  Susannin starší syn, do kterého je Belly už odjakživa zakoukaná. Vždy býval zodpovědný a přátelský, avšak toto léto se úplně změnil, je zamlklý a uzavřený do sebe. A nikdo netuší, proč tomu tak je.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
 • Jeremiah Fisher

  Jeremiah Fisher

  Conradův o rok mladší bratr, který je pro každou legraci. Je přátelský vůči svému okolí a klidně si zaflirtuje s různými holkami i kluky, avšak v nitru duše moc dobře ví, že jeho srdce patří jen a pouze Belly.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
 • Steven Conklin

  Steven Conklin

  Bellyin o rok starší bratr s velkými ambicemi. Rád by se dostal na Princetonskou univerzitu, což by byl skvělý odrazový můstek pro úspěšný život. A mít vedle sebe půvabnou dívku by to zpříjemnilo ještě víc.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
 • Laurel Park

  Laurel Park

  Matka Stevena a Belly se snaží prorazit na spisovatelské dráze, ale kvůli nedávnému rozvodu s manželem se nedokáže na psaní pořádně soustředit. Největší podporu najde u své dlouholeté nejlepší kamarádky Susanny.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
 • Susannah Fisher

  Susannah Fisher

  Susannah, které její nejlepší kámarádka Laurel neřekne jinak než Beck, je máma Conrada a Jeremiaha a nejlepší hostitelka letního domu v Cousins Beach. Vždy brala Belly jako vlastní dceru a potají doufá, že se jednoho dne dá Belly dohromady s jedním z jejích kluků.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
 • Taylor Jewel

  Taylor Jewel

  Bellyina nejlepší kamarádka, která oplývá vysokým sebevědomím. Belly si v její přítomností připadá jako ta druhá, ale přesto mezi nimi panuje upřímné přátelství a starost o blaho té druhé.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
 • Shayla Wang

  Shayla Wang

  Shayla pochází z velice bohaté rodiny, která tráví léto v Cousins Beach. Sní o tom, že se stane úspěšnou módní návrhářkou. V Cousins se sblíží se Stevenem a to, co původně začalo jako letní románek, může vést k mnohem hlubšímu vztahu.

  Sezóny 1
  2022 - 2022
 • Cameron

  Cameron

  Cam nebo „Cam Cameron“, jak mu s láskou říkají Jeremiah a Steven, je rodák z Cousins Beach a začínající mořský biolog, který Belly potkal na základce při latinské soutěži. A při opětovném shledání v Cousins mezi nimi přeskočí jiskra.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
 • Nicole Richardson

  Nicole Richardson

  Nicole je pro Belly „starší ségrou“ z vyšší třídy a pro Conrada letní známostí. Nicole pomáhá Belly zorientovat se mezi lidmi v Cousins. Dívky se rychle skamarádí, ale problém nastává ve chvíli, kdy si Belly uvědomí, že je pořád zamilovaná do Conrada.

  Sezóny 2
  2022 - 2023
1

Nepřehlédněte

Třetí řada oficiálně dostává zelenou

Třetí řada oficiálně dostává zelenou

To, o čem se už chvíli spekulovalo, se stává skutečností. Amazon potvrdil, že objednává seriálu The Summer I Turned Pretty třetí sérii, která bude založena na třetí knize ze stejnojmenné série od autorky Jenny Hanové.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama