The Wire (The Wire - Špína Baltimoru)
98/100 - 54×

The Wire(The Wire - Špína Baltimoru)

Seriál The Wire se odehrává v americkém městě Baltimore ve státu Maryland a mnozí jej řadí mezi nejlepší televizní počiny všech dob. Skládá se z pěti řad a každá z nich zkoumá jinou část společnosti: nelegální obchod s drogami, systém přístavů, vládu a byrokracii, vzdělávání a školy a na závěr tisk.

USA | 2002 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S02E09: Stray Rounds

S02E09: Stray Rounds

"Svět je teď menší místo.

cz sk
3.8.2003
3 040 000
50 minut

„ – ŘekPodrobnosti jsou zděšeny nedostatkem činnosti jejich subjektů a uvědomují si, že musí změnit svůj provozní postup. Nick se pohybuje v podsvětí výš, když mu Vondas dovolí velkoobchod s drogami. Na novém drogovém koutě, které velili od svých soupeřů, se Bodie a posádka podílejí na přestřelce, která zabije dítě. Rawls pozdraví majora Howarda "Bunny“ Colvina na místě natáčení; Colvin nesouhlasí s Rawlsovou protidrogovou strategií rozsáhlých stávkových operací přes západní čtvrť. Stringer se setkává s Proposition Joe za Avonovými zády, aby diskutoval o převrácení některého území na západní straně výměnou za snížení řeckých drog. Avon komplikuje Stringerovu pokus o zradu tím, že najal obávaného zasaženého muže bratra Mouzone, aby odvedl konkurenční dealery.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů