The Wire (The Wire - Špína Baltimoru)
98/100 - 54×

The Wire(The Wire - Špína Baltimoru)

Seriál The Wire se odehrává v americkém městě Baltimore ve státu Maryland a mnozí jej řadí mezi nejlepší televizní počiny všech dob. Skládá se z pěti řad a každá z nich zkoumá jinou část společnosti: nelegální obchod s drogami, systém přístavů, vládu a byrokracii, vzdělávání a školy a na závěr tisk.

USA | 2002 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S02E12: Port in a Storm

S02E12: Port in a Storm

"Obchod.

cz sk
24.8.2003
4 480 000
50 minut

Vždy obchod." – Řekové Stevedores se shromažďují pro práci, zatímco plovoucí mrtvola je vytáhnuta z vody. Jakmile je na břehu, všichni rozpoznají tělo jako Frank Sobotka. Řek se rozhodl přestat pronásledovat Nicka, protože policie je na patách a odchází od Baltimoru. FBI navštěvuje odborovou halu a říká jim, že musí změnit své vedení nebo čelit decertifikaci. Unie zůstává loajální a utěsňuje zničení jejich budoucnosti. Městská reforma začíná zasáhnout Baltimore, když doky procházejí konstrukcí. Omar slibuje pomstu proti Stringerovi. Stringer uzavírá dohodu s Proposition Joe, když je Mouzone na cestě. Bubblesis zatkla a upozornila Greggse a McNulty na vztah mezi Proposition Joe a Stringer Bell výměnou za jeho propuštění.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů