VB | 2016 | Ukončeno
1 sezóna |
Sky Atlantic
| 55 minut
Seriál The Young Pope nám představí příběh fiktivního papeže Pia XIII. Jedná se o mocného, přísného a soucitného muže, který má strach z toho, že ho všichni opustí, a to včetně samotného Boha.
Obsazení: (více)Po dlouhých měsících strádání jsme se konečně dostali první ochutnávky. Pokračování legendární série Mladý papež vystřídá Nový papež. Zaručujeme vám, že ikonickou chůzi po pláži si pustíte víckrát. Kromě starých známých hvězdný ansámbl doplňuje John Malkovich.
Zdroj: Sky Atlantic
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Diskuze /8
garvon
Tak tohle bude panecku neco.
Laisobel redaktor
No tak tohle je pecka. Ty brďo. Jude Law už není nejmladší ale rozhodně se nemá, za co stydět. Jsem zvědavá, jak pokračování dopadne.
RadiKolacek
Ty jo, zrovna dneska jsem poslouchal tu skvělou skladbu a večer je tu ukázka na novou sérii :)
hyena
pocujte ludia co ste to videli je to prilis krestanske,o bohu? chcel by som si to pozriet lebo juda lawa mam rad ako herca lenze krestanske veci prilis nemusim.
#5 tominotomino #6 Arlos #7 Arlostominotomino webmaster
#4 hyena: Myslím, že poměrně dost. Má rada je, investuj ten čas do jiného seriálu. The Young Pope je pro mě jeden z nejhorších seriálů, jaké jsem viděl. Postava Judea Lawa byla nesmírně nesympatická a celé to bylo takové o ničem. Moc nechápu, co se na tom lidem tak líbilo. Pro mě to byla ztráta času.
Arlos
#4 hyena: hlavnou postavou je pápež, takže to trošku kresťanské bude, ale nieje to taký „bežný“ pápež, podobne ako Lucifer Morningstar nieje „bežny“ Lucifer. Skús prvých 10 minút a uvidíš
Arlos
#4 hyena: šepkanie: a sú tam i hole cicky a súložna scéna
hyena
ved ja viem ze to je o krestanstve ked je hlavna postava papez,to mi pisat nemusis chcel som vediet hlavne to ci tam furt trepu o bohu atd :D dakujem vam za info mozno dam sancu spon pilotu predsa len mam toho juda dost rad :D