Tin Star (Šerifská hvězda)
83/100 - 31×

Tin Star(Šerifská hvězda)

Bývalý londýnský detektiv Jim Worth se s rodinou přestěhuje do Skalistých hor v Kanadě, kde začne pracovat jako šerif. Malebné maloměsto však zahltí vlna zločinu.

VB | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky Atlantic, Amazon | 46 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

Tin Star se dočká druhé série

Tin Star se dočká druhé série

Krátce před premiérou první řady se stanice Sky Atlantic rozhodla obnovit svou očekávanou krimi novinku pro další sérii. K tomu značně přispěl i zájem Amazonu, který zakoupil práva na vysílání.

8 0
7.9.2017

Není to úplně časté, ale občas se stane, že televizní stanice svému seriálu důvěřuje natolik, že se mu rozhodne schválit další řadu ještě před premiérou té aktuální. A krimi drama s Timem Rothem (Lie To Me) a Christinou Hendricks (Mad Men) tohle štěstí potkalo. Britská stanice Sky Atlantic schválila druhou sérii krátce před premiérou té první.

Foto: Sky Atlantic

Příběh pomsty by měl být podle tvůrců jakýmsi mixem mezi Breaking Bad a Twin Peaks. Svým stylem navíc podle upoutávky připomíná také ukončené seriály Cinemaxu Banshee a Quarry. A o čem vlastně Tin Star je? Bývalý londýnský detektiv Jim Worth (Tim Roth) se s rodinou přestěhuje do Skalistých hor v Kanadě, kde začne pracovat jako šerif. Malebné maloměsto však zahltí vlna zločinu, která se dotkne i šerifovy rodiny. V centru veškerého dění stojí ropná společnost, kterou zastupuje paní Bradshawová (Christina Hendricks). V dalších rolích uvidíme Christophera Heyerdahla (Sanctuary) či Genevieve O'Reilly (Spooks). Právě O'Reilly, která ztvárňuje manželku hlavního hrdiny, nadšeně oznámila obnovení seriálu pro druhou sérii.

První desetidílná série bude stanicí Sky Atlantic vypuštěna najednou 7. září. Práva na streamování zároveň zakoupil Amazon, kde bude první řada k dispozici od 29. září. Diváci se ale seriálu dočkají i našich končinách. České HBO jej uvede pod názvem Šerifská hvězda. První díl odvysílá v premiéře 15. září a nového dílu se dočkáme vždy každý pátek.

Diskuze /3

Hanybalys

Na tuhle show se moc těším. Doufám že to nebude nic přehnaného jako Banshee a těžit se bude z pěkného prostředí a tajemna jako u Twin peaks

7.9.2017 | 22:05:27
hyena

dufam ze to bude adekvatna nahrada za zrusene Quarry :(

8.9.2017 | 14:55:15
garvon

Jestli to bude pripominat Banshee, tak uz ted vim, ze budu chrochtat blahem.

8.9.2017 | 19:12:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Filtr seriálů