Tiny Beautiful Things (Krásné maličkosti)
67/100 - 3×

Tiny Beautiful Things(Krásné maličkosti)

Sledujeme ženu, která se neochotně stane postavou Milá Sugar. Je anonymní, uznávanou sloupkařkou, která píše rady do života, i když se jí hroutí vlastní život.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Kathryn Hahn (Clare Pierce), Sarah Pidgeon (Mladá Clare), Quentin Plair (Danny Kincade), Tanzyn Crawford (Rae Pierce-Kincade), Merritt Wever (Frankie)
redaktoři
fifakovaterka

Postavy

 • Clare Pierce

  Clare Pierce

  Clare se rozpadá manželství s Dannym a její dospívající dcera Rae ji stále odstrkuje. Její kdysi slibně se rozvíjející spisovatelská kariéra je nulová, když ji kamarád požádá, aby převzala vedení poradenské rubriky Dear Sugar, nezdá se jí to vhodné. Brzy si však uvědomí, že při poskytování rad lidem může i ona začít zkoumat některé své vlastní vzpomínky a nevyřešená traumata.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Mladá Clare

  Mladá Clare

  Mladší verze Clare, která se ve svých dvaceti letech potýká se závislostí, vztahy, těhotenstvím, ztrátou a rozkvětem spisovatelské kariéry.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Danny Kincade

  Danny Kincade

  Danny je Clařin dobromyslný a unavený manžel, který musel přijmout drastická opatření, aby zdůraznil svou rostoucí nelibost nad Clařiným jednáním. Dvojice prochází přinejmenším velmi těžkým obdobím svého manželství, ale znají se od mládí.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Rae Pierce-Kincade

  Rae Pierce-Kincade

  Rae uvízla uprostřed manželské krize svých rodičů a rozhodně ji pociťuje, stejně jako bojuje s vlastními teenagerskými úzkostmi a problémy s identitou, které se týkají její rasy a queer. Bojuje, ale zároveň je rozpolcená mezi oběma rodiči, takže se často stahuje do sebe.

  Sezóny 1
  2023 - 2023
 • Frankie

  Frankie

  S Frankie se setkáváme ve flashbacích v průběhu celého seriálu a je to houževnatá a vynalézavá svobodná matka Clare a Lucase. Přestože vyrůstají v relativní chudobě, Frankie se až do své smrti, která Clare obrátí život naruby, snaží pro své děti udělat maximum.

  Sezóny 1
  2023 - 2023

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama