Top of the Lake (Stíny nad jezerem)
85/100 - 24×

Top of the Lake(Stíny nad jezerem)(Na jezeře)

Dvanáctiletá dívenka stojí v mrazivém jezeře na Novém Zélandu. Pokouší se utopit. Když ji záchranáři z vody vytáhnout, zjistí při ošetření, že je v pátém měsíci těhotenství. Dívka ale odmítá říct, kdo je otcem jejího dítěte. Do města Laketop přijíždí ze Sydney policejní inspektorka, aby ji vyslechla. A čím déle na maloměstě je, tím více zjišťuje, že tam něco není v pořádku.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | BBC Two | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

S02E06: The Battle of the Mothers

S02E06: The Battle of the Mothers

Robin a Pyke se snaží zjistit, zda je rukojmí Marie naživu, zatímco Adrian se snaží pochopit scénu zločinu na Silku 41.

cz sk
31.8.2017
1 840 000
57 minut

Když se rozbije úsvit, je střelec na volném prostranství v Bondi a pláž je zaplavena lidmi .

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Květovaná

Jsem malinko zmatená. Marně jsem hledala další díl, jelikož ten poslední děj nijak neukončil. Achjo. Myslela jsem si, že mám vybranej zas konečně jednou dobrej seriál a prd. Předpokládám, že další řada nebyla kvůli sledovanosti a tvůrci nechali děj otevřený s doměním, že budou pokračovat. Za mě se zklamáním 60%

12.2.2020 | 9:36:47
SaDiablo

bylo to pro mě trochu underwhelming finále, hlavně když nevíme, jestli vůbec bude další série. jinak tam byla sem tam nějaká věc, která mi neseděla (třeba proč měla miranda otevřené oči v komatu, když jí tak očividně schnou sítnice, sahání na ucho s mikrofonem, otevřený konec), ale bylo skvělé vidět gwen v jiné roli, přijde mi, že její postava by si zasloužila více prostoru, ale v šesti epizodách zvládli, co mohli.

30.5.2019 | 20:43:36

Filtr seriálů
Reklama