Touch (Doteky osudu)
76/100 - 50×

Touch(Doteky osudu)

Otec autistického a němého syna zjistí, že jeho potomek dokáže předvídat události ještě dřív, než se stanou.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX, Youtube | 44 minut
hrají
Kiefer Sutherland (Martin Bohm), David Mazouz (Jake Bohm), Gugu Mbatha-Raw (Clea Hopkins), Maria Bello (Lucy Robbins), Catherine Dent (Abigail Kelsey), Titus Welliver (Randall Meade), Karen David (Kayla Graham), Ryan Eggold (Ben Wilkins)

7 důvodů proč sledovat Touch

7 důvodů proč sledovat Touch

Už dnes v noci začne očekávaná novinka stanice FOX a my vám, nerozhodným dívákům nebo těm, kteří o Touch neslyšli, přinášíme několik důvodů, proč se na tento seriál dívat.

0 0
25.1.2012

O seriálu samotném jsme napsali už mnoho, obrázky a videa jste také mohli vidět. Takže jak vás může zaujmout tento seriál, i když vás momentálně nezajímá? Přinášíme pár důvodů, které by vás mohly zlomit.

1. Sutherland se nechtěl vrátit na televizní obrazovky, dokuď však neviděl scénář k Touch

Herec byl zaměstnaný prací na Brodwayi, točením filmů a především po 8 letech, v kterých zachraňoval svět v seriálu 24, si řekl dost a udělal si pauzu od televizní obrazovky. Potom si však přečetl Touch. „Neochotně jsem si přečetl scénář“, říká Sutherland. „Pamatuji si, že jsem byl na 30. straně, vzpomínám sí, "Och“… práv jsem zjistil, že si nesmím nechat ujít takovou příležitost. /plně jsme se s ním (Martinem) ztotožnil."

2. Teď vážně, Kiefer skutečně miluje tuto show

„Když jsem se podíval, co dělá Tim Kring s tímto seriálem, tak jsem si pomyslel, že jsem se nikdy nezůčastnil něčeho tak kreativního“ říká Sutherland.

3. Jeho spoluúčinkující David Mazouz? To dítě používá sílu

Jeho Jedi schopnosti s myslí zahrnující emoce během toho, jak neřekne jediné slovo během dialogu. „Nemluví, ale dokážu cítit jeho přítomnost, i když se na mě nedívá.“ říká Sutherland, „vždy umím vycítit, že poslouchá… To je skutečný dar.“ Podle všeho je Mazouz také talentovaným pekařem. (Na obrázku vidíte narozeninový dort od Davida Mazouze Kieferovi Sutherlandovi)

4. Martin Bohm Není moc odlišný od Jacka Bauera.

Oba zápasí s těžkmostmi, pouští se do zdánlivě prohraných bojů, a to každý den. „Jack Bauer čelil neskutečným okolnostem za jeden den, a nikdy úplně nevyhrál.,“ pokračuje Sutherland, „Martin také nikdy nevyhraje. Nikdy nebude mít typický vztah otce se synem. A naproti tomu stále zůstává vytrvalý.“ Protože, obě postavy trpí skutečnou osamělostí. „Jedna z věcí, které mě nejvíc posunuly u Touch bylo to, že jsem cítil, že je Martin prostě sám.“ říká Sutherland

5. Sutherland také věří, že jsme propojeni.

Ukazuje, jak je lidstvo vzájemně závislé a propojené, to je velká věc pro Kringa, který říká, že toto téma bylo impulzem, díky kterému vznikl Touch. „Věrím na efekt příčiny a následku mezi vším a každým a nastanou z toho buď pozitivní alebo negativní následky,“ říká Sutherland. „Když se zaměříte na maličkosti, je to skutečně mimořádné.“

6. Martinovy mise a záhady v pozadí budou velmi zajímavé

Opět se k tomu vyjádřil Kiefer: „Divák se dočká množství napětí v rámci kontextu seriálu, hlavně když neví, co znamenají ty čísla, " říká, "I když nenecháme věci vybuchovat, tak si myslím, že ten level vzrušení během tohoto seriálu bude takový, že tento seriál nezavrhnout fanouškové 24.“

7. Až to bude možné, objeví se jeho otec.

Kdo nemá rád Donalda Sutherlanda? „Oznámil jsem Timovi, že můj otec má skutečně velký zájem pracovat na tomto seriálu,“ říká Sutherland. Dá se tedy vůbec říci ne Kieferovi?

Věřím, že vás tento článek zaujal a že se začnete dívat na Touch, který začíná už dnes.

Zdroj: FOX, Youtube

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Touch

7 důvodů proč sledovat Touch

7 důvodů proč sledovat Touch

Už dnes v noci začne očekávaná novinka stanice FOX a my vám, nerozhodným dívákům nebo těm, kteří o Touch neslyšli, přinášíme několik důvodů, proč se na tento seriál dívat.

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama