Trophy Wife
60/100 - 7×

Trophy Wife

Jak to asi může vypadat, když se ještě nedávno vymetačka večírků Kate stane třetí ženou Petera se třemi dětmi, do jejichž života stále vstupují Peterovy obě bývalé manželky? Odpověď na tuto otázku nám přinese právě tahle komedie. Žeby do třetice všeho dobrého?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 20 minut


Recenze pilotu [50%]

Recenze pilotu [50%]

Dvakrát jste se rozvedl. S bývalými manželkami jste zplodil tři děti, ale svůj život od jejich jste neodstřihli. Naopak se s dětmi i bývalkami stále setkáváte. Do vašeho života pak vstoupí mladá žena, do které se zamilujete, vezmete si ji, a která si vstupem do vaší komplikované rodiny ušije bič sama na sebe.


0 0
17.9.2013

Kate Harrisonová (Malin Akerman – Suburgatory, Watchmen) při jednom divokém večírku nešťastnou náhodou padne do náruče Peteovi (Bradley Whitford – The West Wing, Cabin in the Woods). Krom náruče si oba také padnou do oka a Kate se ani nenaděje a objeví se ve středobodu rodiny, která mimo jich dvou sestává ze tří dětí a dvou Peteových předchozích manželek (Marcia Gay Harden a Natalie Morales – The Newsroom). Děti si na svou třetí „matku“ těžce zvykají, bývalé ženy ještě hůře. Ne každému totiž voní mladičká party girl, která vypadá víc jako modelka z pánských časopisů, než jako uvědomělá choť a matka.

Sitcom Trophy Wife je tak díky směsici odlišných charakterů dost potrhlou komedií, která stojí na vtípcích jako: „Vypila jsem půl litru vodky a jsem teď strašně opilá, takže vyvádím ptákoviny“ a „Vím, že jsi byla v baru, takže jestli nechceš, abych to někomu řekl, kup mi Lego“. Divoké eskapády neobratné a nepříliš chytré Kate se tak neustále střídají s eskapádami ještě divočejšími, avšak svou umělostí a přehnaností už přesahují rámec vkusných a originálních vtipů.


Jestli tedy máte zájem o ztřeštěnou blondýnu, otravného malého synka, dva puberťáky, upjatou matku doktorku a volnomyšlenkářsky švihlou nejlepší kamarádku ztřeštěné blondýny, je seriál Trophy Wife přesně pro vás. Obrňte se však, protože vás čekají otřepané (a místy i rádoby) vtípky a děj, jehož vývoj vás pravděpodobně nebude vůbec zajímat.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!