Ugly Americans
87/100 - 9×

Ugly Americans

Animovaný americký seriál. Mark Lilly je sociálním pracovníkem, který novým obyvatelům – lidským i „jiným“ – pomáhá s adaptací v alternativním New Yorku. Práce je to stresující a plná upírů, zombií, vlkodlaků, robotů, mořských panen a dalších potížistů z hororů a sci-fi a k pohodě Markovi nepomáhá ani jeho zombie spolubydlící a démonická přítelkyně.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Comedy Central | 30 minut

Francis Grimes

Francis Grimes

Francis Grimes vede Divizi pro prosazování zákona na Oddělení integrace a podobně jako Twayne zcela pohrdá imigranty. Preferující myšlenku, že jsou všichni mimo zákon, dopadá ty, jež zbloudili z řádných byrokratických procedur, které jim poskytují cestu k americkému občanství. Grimesova setkání s nezkrotnými stvořeními na něm zanechávají životní šrámy, jak ty viditelné (chybějící čéška), tak ty emocionální (zničené manželství). Nenávidí Marka a kohokoli dalšího, kdo sympatizuje s imigranty.

Dabuje: Larry Murphy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama