Moreene

Moreene

Jméno: Dominika

Práva: webmaster

Registrace: 26.2.2013 23:55

Sledováno: 5 dní 21 hodin 37 minut (207 epizod, 7 seriálů)

Seriálová závislačka, která zjišťuje, že čas na sledování seriálů se jí stále snižuje #workoholismus. Bez mučení přiznávám, že jsem přesně cílovka CW, takže většinu vysílaných seriálů se snažím pravidelně sledovat. Z žánrů momentálně ujíždím (jak u seriálů, tak i u knih) především na fantasy (když je v seriálu alespoň trochu tajemného nadpřirozena, tak super). Když se občas už „předávkuju“ hraných seriálů, tak pak třeba na týden až měsíc přesedlám pouze na anime, a tak pořád dokola. V současné době tady na edně spravuji/podílím se na správě webů k The Originals, iZombie a nového Dynasty. Dotazy/připomín­ky/podněty k titulkům (stále vysílané): iZombie, The Originals, Dynasty, The Good Doctor – směřujte prosím na mě. V případě dotazů mi neváhejte napsat do zpráv (přes vzkazík) nebo můžete na mail moreene@seznam.cz, do týdne ale zpravidla dřív se vám ozvu. :)

Aktuálně (léto – podzim 2017): Sháním parťáka/parťačku na web a překlad nového Dynasty, kdo byste měl zájem, určitě se mi ozvěte. ;)

Pozn.: Seriály tady na edně, nemám zaklikané všechny.


Hodnocení

|

Sledováno

|

Spravované seriály

|

Seriály v Bedně

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.