The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Hope Mikaelson

Hope Mikaelson

Dcera Hayley Marshall a Niklause Mikaelsona. Dle své tety Rebeky je krásná po matce, ale Klaus říká, že ďábelskou jiskru v oku má po něm.

Sezóny 1
2018 - 2018

Hope byla počata ve čtvrté řadě The Vampire Diaries v epizodě Bring It On, to že je Hayley těhotná jsme se pak dozvěděli v první řadě The Originals. Přestože Hayley není těhotenstvím zrovna nadšená, nakonec se rozhodne dítě si ponechat.

Klaus se k ní také nejdříve stavil odmítavě, až po rozhovoru s Elijahem a Camille změnil názor. Na svět přišla za dramatických událostí na konci první řady v epizodě From a Cradle to a Grave.

Jméno Hope jí dal její otec, který se nechal inspirovat slovy svého bratra Elijaha, že jeho dítě bude nadějí (anglicky naděje = hope) na vykoupení jejich rodiny.

Je jediná svého druhu, protože je zároveň:

  • vlkodlak

Vlkodlakem je jak ze strany otce, tak i matky. Z matčiny strany navíc patří k vlkodlačí šlechtě. Zároveň jakožto nositelka zatím nektivního vlkodlačího genu, může zažít výbuchy agrese.

  • upír

Její otec je původní upíro-vlkodlačí hybrid.

  • čarodějka

Kdyby se Mikaelsonovi nestali původními upíry, byli by čaroději. Z úst Dahlie jsme slyšeli, že prvorozené dcery jejich rodiny zdědí největší magickou moc, která je zároveň velmi nestabilní a může být i na škodu, pokud se jí Hope nenaučí ovládat. Dahlie byla prvorozená dcera a učila, prvorozenou dceru své mladší sestry Esther, Freyu ovládat své schopnosti. Dle Genevieve je Hopina magie dostatečně silná na to, aby z ní čarodějné klany New Orleans spolu s jejich předky mohli čerpat celé generace.

Jakožto první hybrid všech tří nadpřirozených druhů a zároveň i potomek prvního upíro-hybrida, vlkodlaka a silné čarodějné linie je nám plný rozsah jejích schopností zatím neznámý. Náznaky jsme mohli vidět, když její krev přeměnila její matku v hybrida. Dále pak navzdory tomu, že byla jen batole, vycítila, že dům kvůli unikajícímu plynu vybuchne a použila magii k tomu, aby zastavila auto Camille O'Connellové a tím zůstaly v bezpečné vzdálenosti od domu.

Po dobu pěti let, zatímco Mikaelsonovi spali, ji vychovávala jen Hayley za občasné pomoci Mary. Na začátku čtvrté řady jí je sedm let.

Hope Mikaelson je…

V prvních třech řadách byla ztvárňována různými herečkami. V epizodě From a Cradle to a Grave to byly sestry Alexandria a Victoria Collins. Od epizody The Brothers That Care Forgot zase Blake a Charlie. Od čtvrté řady ji hraje herečka Summer Fontana.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Miluju , silná a nadaná. Po Freye moje nejoblíbenější postava.

20.12.2022 | 11:54:25
Ajik321

Mohla bych se zeptat v jakém díle se zjistilo že Hope je Mikleson a ne Marchal?

2.6.2020 | 20:34:52
bloody_maniac

Hope miluju, miluju Summer, nemám co dodat <3

28.4.2018 | 19:16:46
tynka1711

Herečka se absolutně nehodí na tuhle roli. Je mi nesympatická..

1.9.2017 | 22:10:31
anndy

zatím jsem jí nepřišla na chuť, prostě mi nesedí jako dítě Hayley a Klause

10.6.2017 | 19:35:56
Tynnatynny

Bože ta Hope je snad ve všech skupinách

26.3.2017 | 16:11:21
Moreene

malema506: Henrik je bratr zabitý vlkodlaky, zemřel ještě před tím, než se stali upíry. To jeho smrt byla impulsem pro Esther, aby ochránila své zbývající děti (=proměnila je v upíry).

webmaster
20.3.2017 | 23:44:32
malema506

Henrika Mikaelsona? Oni měli dalšího bratra?

19.3.2017 | 1:27:06

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama